S600 Neatsvor.lt

Ar išmanūs siurbliai geras pasirinkimas alergiškiems žmonėms?

Per pastaruosius metus, inovacijų ir technologinės pažangos namų priežiūros srityje buvo išties nemažai, o to pasekoje, radikaliai pasikeitė ir žmonių įpročiai atliekant įvairius namų ruošos darbus.

Dėka vis labiau populiarėjančių automatizuotų grindų siurbimo ir valymo sprendimų tokių kaip robotai siurbliai, namų priežiūra tapo kur kas paprastesnė. Nors patys robotai nėra naujas dalykas rinkoje, gamintojai tokie kaip „Neatsvor“ nuolat dirba ties šių įrenginių tobulinimu ir funkcionalumo gerinimu.

Viena iš sričių kur per pastaruosius metus robotai siurbliai pažengė itin daug yra jų naudojamos filtravimo technologijos, kurios padeda užtikrinti dar švaresnę aplinką nei anksčiau.

Šiame straipsnyje pakalbėsime plačiau apie tai, kodėl siurblys robotas yra puikus pasirinkimas tiems žmonėms kurie kenčia nuo alergijų ar kitų kvėpavimo sutrikimų.

Surenkamos visos dulkės ir kiti potencialūs alergenai

Kaip minėjome pradžioje, modernūs robotai siurbliai pasižymi itin pažangiomis filtravimo bei siurbimo sistemomis kurios padeda ne tik surinkti dulkes ir kitus potencialius alergenus, tačiau kartu leidžia užtikrinti ir geresnę oro kokybę namuose.

HEPA filtrai, kelių žingsnių oro valymas ir kitos panašios inovacijos leidžia robotui labai paprastai surinkti ir iš namų aplinkos pašalinti dulkes, augintinių plaukus, žiedadulkes ir kitus potencialiai alerginę reakciją iššaukiančius nešvarumus.

Priešingai nei tradicinio tipo siurblys, kur dulkės siurbimo metu yra dar labiau sukeliamos, robotai veikia tokiu principu, jog kuo mažesnis tų dalelių kiekis būtų paskleista į aplinką valymo metu.

Išvalomos ir sunkiai prieinamos namų vietos

Norint pilnai pašalinti visus namų aplinkoje esančius nešvarumus, dulkes ir kitus alergenus, svarbu tinkamai išvalyti visus užkampius.

Robotas siurblys, dėka išmanios navigacinės sistemos, lengvai pasieks visas vietas kurias išvalyti patiems užtruktų tikrai nemažai laiko ir energijos: po baldais, šalia sienų ir pan.

Siurbimas nebėra fiziškai varginanti užduotis

Tinkamai išsiurbti visus namus ir išvalyti grindis – nemažai laiko ir energijos reikalaujanti užduotis. Darbas ilgesnį laiką aplinkoje kurioje daug dulkių ir kitų nešvarumų vėl gi bus rizikinga alergiškiems žmonėms, dėl šansų iššaukti tam tikrą neigiamą organizmo reakciją.

Roboto siurblio pagalba, grindų siurbimas ir plovimas taps žymiai paprastesnis, o valymo metu jums ar jūsų namiškiams net nereikės būti namuose. Užtenka nustatyti valymo laiką ir zoną kurioje robotas atliks darbus.

Valymas vyksta jums net nebūnant namuose

Vienas iš didžiausių robotų siurblių privalumų yra tai, jog jie gali automatiškai atlikti visus reikalingus siurbimo ir valymo darbus namuose, pagal jiems nustatytą grafiką.

Užtenka nustatyti savaitės dieną ir valandas, o visą kitą prietaisas atliks jums net nebūnant namuose. Grįžus namo po darbų, jūsų lauks visiškai švari namų aplinka.

Užtikrinama ir geresnė oro kokybė

Dėka pažangios valymo ir filtravimo sistemos, robotas ne tik susiurbs visas dulkes ir kitus nešvarumus kurie gali sukelti alergiją nuo grindų paviršiaus, kilimų ar kitų sunkiai prieinamų vietų, tačiau apskritai leis pagerinti aplinkos oro kokybę.

Jau minėti HEPA filtrai ir kitos inovacijos padės užkirsti kelią tokiems sveikatos sutrikimams kaip čiaudėjimas, ašarojimas, kosėjimas ir t.t.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme tai, kaip robotai siurbliai gali pasitarnauti tiems namų šeimininkams kuriems itin svarbi ne tik švari, tačiau jokių alergenų neturinti aplinka.

Jei jūs ar jūsų namiškiai turi tam tikrų kvėpavimo takų sutrikimų, toks prietaisas bus pats geriausias pagalbininkas norimos švaros aplinkai užtikrinti.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid