Bestsellers
kas yra hepa filtras

HEPA filtras. Kas tai ir kodėl siurblyje jis toks svarbus?

Dabartiniu metu, žmonės vis dažniau rūpinasi savo sveikata, ypač tuomet, kai kalba eina apie namų aplinką. Vienas iš svarbiausių dalykų, tai užtikrinti ir pasirūpinti gera jų erdvių švara.

Kaip pavyzdys, susikaupusios ant paviršių dulkės ir juose esantys virusai gali sukelti ne tik alergijas, tačiau ir kitus pakankamai pavojingus sveikatos sutrikimus.

Dėl šios priežasties, žmonėms vis labiau yra aktualios įvairios priemonės, kurios galėtų efektyviau surinkti namuose esančias dulkes ir kitus ore esančius nešvarumus. Vienas iš tokių yra HEPA filtrai, kuriais pasižymi modernūs robotai siurbliai.

Šiame straipsnyje – plačiau apie HEPA filtrus ir kokią reikšmę jie turi dulkių siurblyje.

Visų pirma, kas yra HEPA filtrai?

HEPA filtras (angl. High Efficiency Particulate Air filter) – tai vienas iš inovatyviausių buitinėje technikoje ir kitose industrijose naudojamų filtrų, gebantis iš oro išvalyti net iki 99.98 procento dalelių.

Ekspertai sutinka, jog šiuo metu geresnės alternatyvos nei HEPA filtras kovojant su namuose esančiomis bakterijomis, virusais, pelėsiais ir kitomis dalelėmis, kurios potencialiai gali sukelti sveikatos grėsmes paprasčiausiai nėra.

Ypač tokio tipo filtras rekomenduojamas tiems žmonėms, kurie kenčia nuo astmos ir kitų panašių alergijų, kurias gali sukelti ore ar ant paviršių esančios dalelės.

Kaip veikia HEPA filtras?

HEPA filtro veikimo principas iš esmės yra pakankamai paprastas. Jo sudėtyje esantis stiklo pluošto ir aktyviosios anglies sluoksnis, sulaiko į jį patekusius dalelių komponentus. Čia, dėka unikalios filtro sudėties, namuose esantis oras yra išvalomas itin efektyviai.

Įdomu ir tai, jog ši technologija tikrai nėra nauja. Pirmieji HEPA filtrai atsirado JAV dar penktajame dešimtmetyje, kuomet populiarėjant atominei energijai atsirado poreikis filtrui gebančiam išvalyti smulkias radioaktyvias daleles.

Nuo to laiko, tokių filtrų naudojimas persikėlė ir į kitas industrijas įskaitant mediciną, grožio industriją ir, žinoma, tokius buitinius prietaisus kaip dulkių siurbliai.

HEPA filtrai dulkių siurbliuose ir jie kodėl čia turės tiek daug reikšmės?

Kaip minėjome prieš tai, didžiausias HEPA filtrų privalumas yra tai, jog jie yra itin efektyvūs šalinant potencialiai kenksmingas mums daleles iš namų aplinkoje esančio oro ir įvairių paviršių.

Būtent tokios valymo ypatybės mums yra aktualios ir tuomet, kada ieškome naujo dulkių siurblio savo namams.

Modernūs robotai siurbliai iš Neatsvor gali pasiūlyti daugybę aktualių namų šeimininkams ypatybių įskaitant dulkių, grindų ar giluminį kilimų valymą, o taip pat ir itin paprastą išmanų įrenginio valdymą, kuris leis visus darbus paversti dar efektyvesniais.

Taigi, jei vis dar svarstote ar apsimoka rinktis dulkių siurblį su HEPA filtru, atsakymas – vienareikšmiškai taip. Jo dėka užtikrinsite maksimalią prietaiso valymo kokybę ir efektyvumą, o vienintelis dalykas, kuo reikės pasirūpinti, tai reguliarus filtro keitimas.

Priklausomai nuo to kaip dažnai atliekate valymą savo namuose ir kitas valomo ploto ypatybes, filtrą rekomenduojama keisti bent kartą per mėnesį.

Šis filtras yra gaminamas iš specialaus stiklo pluošto. Į jo sudėtį įeina ir aktyvuota anglis. HEPA filtrai yra keičiami arba plaunami.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai pakalbėjome apie HEPA filtrus ir tai, kokią reikšmę jie gali turėti dulkių siurbliuose.

Šis komponentas yra viena iš efektyviausių priemonių įvairių potencialiai pavojingų dalelių pašalinimui, padedančių užtikrinti sveiką aplinką namuose.

Na, o įsigyjant išmanų robotą siurblį, visas namų švaros palaikymas taps dar paprastesniu procesu.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid