Prekių krepšelis
Kalbos Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV

Apie mus

Mėgaukitės šiuolaikišku ir protingu gyvenimu

Neatsvor.lt apie mus
Produkto misija

Investicija į jūsų namus

„Neatsvor“ yra jaunas ir dinamiškas pažangiausiųdulkių siurblių siurblių prekės ženklas, tai viena pažangiausių robotų technologijų kompanijų. Mes suprojektuojame ir pagaminame valymo robotus, kad atsisakytume daugiau žmogiškųjų išteklių. Pastaraisiais metais „Neatsvor“ daugiausia dėmesio skiria tik aukštos kokybės produktų už prieinamą kainą kūrimui. Įsigydami mūsų valymo robotą jūs išties investuosite į savo namus. Pasitikime ateitį kartu ir praleiskime daugiau kokybiško laiko su savo šeima bei draugais.

Mūsų pažadas

Pirmaujančios technologijos

„Neatsvor“ kuria ir gamina išmaniuosius planuojančius dulkių siurblius robotus, kurie padeda žmonėms sukurti išmanesnę ir švaresnę gyvenamąją aplinką. Esame įsipareigoję kurti pirmaujantį robotų prekės ženklą pasaulinėje rinkoje bei galime pasigirti technologijos, kokybės užtikrinimo ir išlaidų kontrolės privalumais šioje pramonėje. Integruodama visą pramonės grandinę, „Neatsvor“ savo klientams teikia aukštos kokybės ir labai ekonomiškus produktus, kurių gamybai naudojamos pirmaujančios pramonėje technologijos.

Apie mokslinius tyrimus ir plėtrą

„Neatsvor“ turi puikią mokslinių tyrimų ir plėtros komandą, kurioje dirba daugiau nei 120 inžinierių, pagrindiniai nariai yra baigę studijas pasaulyje žinomame universitete, 90 % iš jų turi magistro laipsnį. „Neatsvor“ įmonei, namų robotų srityje, priklauso daugiau nei 100 patentų (praktiniai patentai, dizainai, programinės įrangos patentai ir kt.). . „Didžiausia varomoji jėga yra smalsumas naujoms technologijoms, būtent dėl to pasauliui pristatomi pokyčiai.„Neatsvor“užsiima nuostabiais dalykiais, kad pakeistų pasaulį.“ Taip teigė vyriausiasis mokslininkas dr. Lingas.

Pristatymo ir remonto paslaugos

Mes turime sandėlius Rusijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Ukrainoje, JAV, Australijoje, Brazilijoje. Mėgaukitės greičiausia ir patogiausia vietos logistikos paslauga.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

lėktuvas
3 METŲ GARANTIJA

Mes teikiame garantinį aptarnavimą iki 3 metų

skydas
15 DIENŲ GRĄŽINIMO TERMINAS

Paprasčiausiai grąžinkite jį per 15 dienų pakeitimui

eilė
100% SAUGUS APMOKĖJIMAS

Garantuojame saugų mokėjimą su SSL

galioja