Bestsellers

Apie mus

Mėgaukitės šiuolaikišku ir išmaniu gyvenimu

Produkto tikslas

Investicija į jūsų aplinką

„Neatsvor“ – tai novatoriška, pažangiausius robotus dulkių siurblius kurianti įmonė. Projektuojame ir gaminame tokius robotus, kurie atlieka kuo daugiau funkcijų automatiškai. Pastaruoju metu skiriame dėmesį tokiems projektams, kurių kainos ir kokybės santykis yra kuo palankesnis klientui. Įsigydami mūsų robotą, jūs investuojate į tokią prekę, kuri padės jums sutaupyti begalę laiko ir energijos. Tad, metas perleisti namų ruošos darbus robotams ir laiką skirti prasmingiems dalykams! 

1354521
135452163
Novatoriškumas

Pažangiausios technologijos

„Neatsvor“ gaminiai pasižymi pažangiausiomis rinkoje technologijomis. Mūsų robotai yra išmanūs ir turi įvairiausias maršruto planavimo sistemas, kurios padeda kuo efektyviau tvarkyti aplinką. Siekiame tapti pačiais geriausiais robotų dulkių siurblių gamintojais pasaulinėje rinkoje, o to siekiame per išmaniąsias technologijas: jas tobuliname, ieškome naujų, unikalių ir pažangių sprendimų. Derindami technologijas ir aukštą gaminių kokybę, taip pat užtikriname jums palankią kainą. Svarbiausias rezultatas – maksimali nauda klientui.

Apie mokslinius tyrimus ir plėtrą

neatsvor about us fa

Neatsvor“ turi atskirą mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros komandą. Joje dirba daugiau nei 120 inžinierių, kurių dauguma yra baigę studijas pasaulio žinomiausiuose, prestižiniuose universitetuose. „Neatsvor“ priklauso daugiau nei 100 patentų namų robotikos srityje. „Mūsų varikliukas – smalsumas ir noras sukurti naujus dalykus, pritaikyti novatoriškas technologijas. Tai padeda keisti pasaulį ir pristatyti žmonijai tai, kas visai neseniai atrodė, kaip futuristinė svajonė. Dirbdami „Neatsvor“, mes taip pat keičiame pasaulį“ – teigė vyr. mokslininkas dr. Lingas. 

neatsvor about us 2

Pristatymo ir remonto paslaugos

Turime sandėlius Ispanijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Ukrainoje, JAV, Australijoje, Brazilijoje. Taip sugebame ne tik greitai pristatyti prekes, bet ir siūlyti aptarnavimą bet kuriame pasaulio kampelyje. 

neatsvor about us warehouse scaled
NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid