Your Cart

Apie mus

Mėgaukitės šiuolaikišku ir protingu gyvenimu

Products Mission

Investicija į jūsų namus

„Neatsvor“ yra jaunas ir dinamiškas pažangiausių dulkių siurblių prekės ženklas ir vienas iš pažangiausių robotų technologijų kompanijų. Mes suprojektuojame ir pagaminame valymo robotus, kad atsisakytume daugiau žmogiškųjų išteklių. Pastaraisiais metais „Neatsvor“ daugiausia dėmesio skiria tik aukštos kokybės produktų už prieinamą kainą kūrimui. Įsigydami mūsų valymo robotą jūs išties investuosite į savo namus. Pasitikime ateitį kartu ir praleiskime daugiau laiko su savo šeima bei draugais.

1354521
135452163
Our Promise

Pirmaujančios technologijos

„Neatsvor“ kuria ir gamina išmaniuosius planuojančius dulkių siurblius robotus, kurie padeda žmonėms sukurti išmanesnę ir švaresnę gyvenamąją aplinką. Esame įsipareigoję kurti pirmaujantį robotų prekės ženklą pasaulinėje rinkoje bei galime pasigirti technologijomis, kokybės užtikrinimo ir išlaidų kontrolės privalumais šioje pramonėje. Integruodama visą pramonės grandinę, „Neatsvor“ savo klientams teikia aukštos kokybės ir labai ekonomiškus produktus, kurių gamybai naudojamos pirmaujančios pramonėje technologijos.

Apie mokslinius tyrimus ir plėtrą

neatsvor about us fa

„Neatsvor“ turi puikią mokslinių tyrimų ir plėtros komandą, kurioje dirba daugiau nei 120 inžinierių, pagrindiniai nariai yra baigę studijas pasaulyje žinomame universitete, 90 % iš jų turi magistro laipsnį. „Neatsvor“ įmonei, namų robotų srityje, priklauso daugiau nei 100 patentų (praktiniai patentai, dizainai, programinės įrangos patentai ir kt.). „Didžiausia varomoji jėga yra smalsumas naujoms technologijoms, būtent dėl to pasauliui yra pristatomi pokyčiai.„Neatsvor“užsiima nuostabiais dalykiais, kad pakeistų pasaulį.“ Taip teigė vyriausiasis mokslininkas dr. Lingas.

neatsvor about us 2

Pristatymo ir remonto paslaugos

Mes turime sandėlius Ispanijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Ukrainoje, JAV, Australijoje, Brazilijoje. Mėgaukitės greičiausia ir patogiausia vietos logistikos paslauga.

neatsvor about us warehouse scaled
NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid
error: Content is protected !!