Your Cart

GRĄŽINIMO POLITIKA

Mes taikome 15 dienų grąžinimo politiką, tai reiškia, kad, po prekės gavimo, galite teikti prąšymą grąžinti per 15 dienų.

Jei norite grąžinti prekes, jos turi būti tokios pačios būklės, kokias gavote, nedėvėtos ar nenaudotos, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Jums taip pat reikės turėti kvitą arba pirkimo įrodymą.

Norėdami pradėti grąžinimo procesą, galite susisiekti su mumis šiuo adresu: admin@neatsvor.lt. Gavę informaciją, saugiai įdėkite prekę į originalią pakuotę ir pridėkite pirkimo įrodymą.

Jeigu klientas pageidauja grąžinti įsigytas prekes, jis turi pats pasirūpinti prekių grąžinimu ir apmokėti siuntimo išlaidas. Prekės turi būti grąžinamos į sandėlį, esantį Estijoje, Talino mieste. Tikslų sandėlio adresą galite sužinoti el.paštu admin@neatsvor.lt

Atsiuntus prekes be išankstinio prašymo grąžinti, jos nebus priimtos.

Jei dėl mūsų kaltės, gautos prekės yra sugadintos arba netinkamos naudojimui, klientas neprivalo mokėti siuntimo mokesčio.

Išskilus bet kokiems, su grąžinimu susijusiems klausimams,visada galite kreiptis į mus adresu admin@neatsvor.lt

Žala ir problemos
Gavę užsakymą patikrinkite jį ir nedelsdami susisiekite su mumis, jei prekė yra su defektais, sugadinta ar gavote ne tą prekę, kad galėtume įvertinti problemą ir tinkamai ją išspręsti.

Keitimai
Greičiausias būdas užtikrinti, kad gausite tai, ko norite, yra grąžinti turimą prekę, o kai grąžinimas priimamas, įsigykite naują prekę.

Pinigų grąžinimas
Informuosime jus, kai tik gausime ir patikrinsime jūsų grąžinamą prekę, ir pranešime, ar grąžinimas buvo patvirtintas, ar ne. Patvirtinus grąžinimą, po 1–2 dienų jums bus automatiškai grąžinami pinigai tokiu pačiu mokėjimo būdu, kurį naudojote pirkdami. Atminkite, kad gali šiek tiek užtrukti, kol jūsų bankas ar kreditinės kortelės įmonė apdoros ir atliks pinigų grąžinimą.

Garantijos politiką galite rasti čia.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid
error: Content is protected !!