GRĄŽINIMO POLITIKA

Taikome 15 dienų grąžinimo terminą. Gavę prekę, bei norėdami ją gražinti, grąžinimo prašymą turite pateikti per 15 dienų.

Jei norite grąžinti prekes, jos turi būti tokios pačios būklės, kokias gavote, nedėvėtos ar nenaudotos, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Jums taip pat reikės turėti kvitą arba pirkimo įrodymą.

Norėdami pradėti grąžinimo procesą, galite susisiekti su mumis šiuo adresu: admin@neatsvor.lt. Gavę informaciją, saugiai įdėkite prekę į originalią pakuotę ir pridėkite pirkimą įrodantį dokumentą (pvz. kvitą).

Jeigu pageidaujate grąžinti įsigytas prekes, turite patys pasirūpinti prekių grąžinimu ir apmokėti siuntimo išlaidas. Prekės turi būti siunčiamos į sandėlį, esantį Estijoje, Talino mieste. Tikslų sandėlio adresą galite sužinoti el.paštu admin@neatsvor.lt

Atsiuntus prekes be išankstinio prašymo grąžinti, jos nebus priimtos.

Jeigu prekė yra apgadinta arba netinkama naudojimui dėl mūsų kaltės, tuomet klientas neturi apmokėti siuntimo. 

Išskilus bet kokiems, su grąžinimu susijusiems klausimams, visada galite kreiptis į mus adresu admin@neatsvor.lt

Žala ir problemos
Gavę užsakymą patikrinkite jį ir nedelsdami susisiekite su mumis, jei prekė turi defektų, yra sugadinta ar tiesiog gavote ne tą prekę, kurią užsakėte. Tik taip galime įvertinti problemą ir ją išspręsti.

Keitimai

Pagal 3 metų garantijos sąlygas, mes taip pat galime prekę pakeisti nauja, jeigu gavote pažeistą ar defektų turintį prietaisą.

Pinigų grąžinimas
Informuosime jus, kai tik gausime ir patikrinsime jūsų grąžinamą prekę, ir pranešime, ar grąžinimas buvo patvirtintas, ar ne. Patvirtinus grąžinimą, po 1–2 dienų jums bus automatiškai grąžinami pinigai tokiu pačiu mokėjimo būdu, kurį naudojote pirkdami. Atminkite, kad gali šiek tiek užtrukti, kol jūsų bankas ar kreditinės kortelės įmonė apdoros ir atliks pinigų grąžinimą.

Gave ir patikrinę grąžinamą prekę, pranešime, ar grąžinimas patvirtintas. Po patvirtinimo, 1-2 d.d. bėgyje, jums bus automatiškai grąžinami pinigai tokiu pat būdu, kokiu vykdėte ir mokėjimą. Įspėjame, kad pervedimas gali kiek užtrukti, kadangi tai priklauso nuo jūsų banko. 

Garantijos politiką galite rasti čia

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid