Neatsvor S600 Robotai Siurbliai
Neatsvor S600 LDS robotas dulkių siurblys
600.00 479.00 Į krepšelį
Akcija!

Neatsvor S600 LDS robotas dulkių siurblys

479.00

-20%

FAST-SHIPPING Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d.

3-YEARS-WARRANTY Apmokėjimas gavus prekes.

15-DAYS-RETURN 15 dienų prekės grąžinimo garantija.

PAYMENT-SECUR 3 metų garantija ir aptarnavimas Lietuvoje.


 • Automatiškai išvaloma dulkių dėžė, nereikia dažnai valyti šiukšlių.
 • 2.8 l talpos didelis dulkių maišelis. Valyti reikia tik kartą per mėnesį.
 • Ypatingas dulkių maišelio dizainas, siurbimo metu automatiškai uždaroma maišelio anga.
 • Itin stipri 6000 Pa siurbimo galia leis kruopščiai išvalyti kambarį.
 • Galinga 5200 mAh ličio jonų baterija veikia 2.5 valandos*, taip padidinant valymo plotą iki 250 m².
 • Unikalus „du viename“ gumos ir šepečių derinys skirtas kokybiškesniam valymui, išvengiant besiveliančių plaukų.
 • Komplekte yra 350 ml išmani vandens kiekį kontroliuojanti talpa, šlavimo, valymo ir siurbimo derinys „trys viename“.
(13 pirkėjų atsiliepimai)

Turime

Garantuotas saugus apmokėjimas

S600 neatsvor.lt

 

 Automatinis dulkių surinkimas

Automatinė dulkių surinkimo sistema įrengta ir šiame S600 modelyje. Dulkės automatiškai surenkamos į 2,8l kibirą, todėl įrenginį valyti reikia labai retai.

S600 neatsvor.lt

 

 Lazerinis erdvės skenavimas

S600 modeliuose įdiegta pažangi lazerinė erdvės skenavimo sistema, padedanti siurbliui efektyviai dirbti bet kokioje aplinkoje. Ji yra išmanesnė ir intuityvesnė nei siurbliai su paprastaisiais jutikliais. 

S600 neatsvor.lt

 

 Valdymas telefonu

Mobiliosios programėlės pagalba galėsite pilnai valdyti įrenginį. Ji leis jums pasirinkti valymo režimą, suplanuoti valymo laiką, taip pat galėsite kontroliuoti siurblio galią.

Neatsvor S600 neatsvor.lt

 Virtualus brėžinys

Prieš pradėdamas dirbti, robotas nubraižys virtualų patalpų brėžinį, kurio pagalba galės efektyviau ir greičiau valyti. Robotas išsaugos brėžinį ir juo naudosis tam, kad rastų greičiausią ir efektyviausią maršrutą valymo metu. Robotas gali išsaugoti iki 5 brėžinių ir identifikuoti kiekvieną patalpą.

Neatsvor S600 neatsvor.lt

Išmanusis ryšys

Yra galimybė robotą prijungti prie „Smart Home“ (išmaniųjų namų) sistemų, kaip „Alexa“ ir „Google Home“. Tai leis jums balsu valdyti robotą.

Neatsvor S600 neatsvor.lt

6000Pa galia

Maksimali S600 siurbimo galia siekia įspūdingus 6000Pa. Didesnė siurbimo galia reiškia efektyvesnį ir intensyvesnį valymą. Nesvarbu, ar tai dulkės, plaukai ar smulkios šiukšlės, S600 gali lengvai viską išvalyti.

Neatsvor S600 neatsvor.lt

Daug jutiklių

S600 yra itin pažangus prietaisas, ir  vienas stipriausių šio įrenginio privalumų – kelių jutiklių sistema. Robotas gali aptikti bet kokias kliūtis iš visų pusių ir net vengti nustatytų draudžiamųjų zonų.

Neatsvor S600 neatsvor.lt

Šluostymo funkcija

Šis robotas ne tik siurbia grindis ir paviršius, bet ir juos šluosto. Nswitch sistema leidžia robotui lengvai atjungti dulkių dėžę ir prijungti vandens baką. Vandens sistema automatiškai nustato vandens išeigą šluostymo metu, kad negadintų grindų dangos.

Neatsvor S600 neatsvor.lt map

Greitas pristatymas ir 3 metų garantija

Mūsų įrenginiai turi gamintojo 3 metų garantiją Lietuvoje ir Estijoje. Ne tik greitai ir patogiai pristatome įrenginį į namus, bet ir aptarnaujame savo klientus po pirkimo.

Papildoma informacija

Svoris 10 kg
Išmatavimai 40 × 40 × 46 cm
Dulkių siurblio dydis

33 × 10 cm

Spalva

Prekės ženklas

Valdymas per programėlę

Taip

Baterija

5200 mAh

Baterijos veikimo laikas

iki 2,5 Valandos

Variklis be šepetėlių

Taip

Sertifikavimas

CB, CE, ROHS

Lūžio taškas Tęsti valymą

Taip

Įkrovimo tipas

Automatinis

Valymo maršrutas

Planuojamas tipas

Dulkių dėžės talpa

0.6 L

Laido ilgis

Bevielis

Dulkių kibiro talpa

2.8 L

Dulkių laikymo tipas

Dulkių dėžė, Dulkių kibiras

Papildoma funkcija

Kilimų automatinis slėgio padidinimas, Susidūrimo išvengimas, Uolos jutiklis

Filtras

Efektyvus filtras, Pirminis

Funkcija

Sausas, Siurbimas, Šlapias, Šlavimas, Šluostymas

„Hand Draw Virtual Blocker“ programoje

Taip

Modelis

S600

Navigacija

Laser, LDS

Triukšmas

64 dB

Kilmė

CN

Galia

21-30W

Nuotolinis valdymas

Taip

Nuotolinis atnaujinimas

Taip

Išsaugoti žemėlapį

Taip

Suplanuokite valymą

Taip

Specialus siurbimo antgalis

Daugiafunkcis kombinuotas šepetys

Siurbimo galia

6000 Pa

Laiko rezervavimas

Taip

Turbo šepetys

Taip

Naudojant plotą

250 m²

Įtampa

14.4 V

Vandens rezervuaras

Išmanusis elektra valdomas

Šlapias valymas

Taip

Vandens rezervuaro talpa

350 ml

Wi-Fi

Taip (2,4 GHz)

Dirbkite su Alexa, Google Home

Taip

EAN

6973511380043

Detalės

 • Įrengtas su dulkių kibirėliu, apima ir dulkių surinkimą ir jų siurbimą, robotas automatiškai po kieivieno valymo įsiurbia surinktas dulkes į dulkių kibirėlį.
 • 2,8 l talpos dulkių surinkimo kibirėlyje galima laikyti dulkes iki mėnesio, tad nereikia dažnai valyti. Tuo pačiu metu ypatingo sizaino dulkių surinkimo maišelis automatiškai uždaro angą, kad būtų išvengta dulkių perpildymo
 • Pirmaujanti pažangi lazerinė navigacijos sistema yra efektyvesnė, išmanesnė, intuityvesnė ir labiau nuspėjama nei giroskopai ir regėjimo funkciją turintys produktai, ir tvarkingai išvalo visą plotą.
 • Dėl lengvai perjungiamos „Nswitch“ sistemos robotas gali lengvai persijungti tarp dulkių dėžės ir vandens talpyklos. Dulkių dėžės režimu jis gali valyti ir siurbti, o vandens talpyklos režimu – valyti ir šluostyti grindis.
 • „APP“ valdymas: išmaniojo telefono programėlė, kuria galite pasirinkti valymo režimą, suplanuoti valymo laiką, pasirinkti siurbimo ir šlavimo galios lygį bei stebėti valymo istoriją, kad valdytumėte robotą.
 • „Du viename“dizaino šepetys: unikalus šepečio ir guminio šepečio derinys, apjungiantis šepetį ir guminį šepetį, šepečio privalumas leidžia efektyviai išvalyti, o guminis šepetys neleis apsivelti plaukais
 • Virtualus žemėlapis, prieš pradėdamas valyti, taupyti ir rasti greičiausią ir efektyviausią maršrutą, robotas nubraižys jūsų viso namo žemėlapį. Interaktyvų žemėlapį galite pamatyti programėlėje.
 • Išmanusis ryšys: galite prijungti robotą prie virtualaus asistento, kuris balsu valdo „Alexa“ ir „Google Home“. Galite atlikti įvairias valdymo funkcijas balsu, pavyzdžiui, pradėti valyti, sustabdyti valymą ir išsiųsti robotą į įkrovimo stotelę.
 • Pažangi navigacija LDS4.0. Robotas nuskaito jūsų namą ir sudaro žemėlapį, kad būtų galima atpažinti plotą 360º kampu. Suplanuokite greičiausią, efektyviausią, tvarkingiausią ir išmaniausią kiekvieno savo namo kambario valymo būdą. Ši naujoviška technologija paverčia „Neatsvor S600“ itin protingu robotu.
 • Roboto „Nwater“ valdymo sistema gali lengvai naudoti „APP“, kad būtų galima kontroliuoti šlavimo metu naudojamo vandens kiekį, tai tinka jūsų skirtingiems valymo poreikiams, skirtingai grindų dangai ir skirtingoms oro sąlygoms. Dėl 350 ml talpos vandens talpyklos, nereikės jos papildyti valymo metu.
 • Valymas pagal plotą leidžia pasirinkti kambarį, kurį norite valyti. Tai idealus būdas valyti intensyvaus judėjimo zonas ar patalpas, kurias reikia kruopščiau valyti.
 • Užtverkite plotą, kurio nenorite valyti. Šis robotas puikiai patenkins visus jūsų valymo poreikius.
 • Pasirinkite taškinio valymo režimą, jei norite nusiųsti robotą į tam tikrą žemėlapio vietą kruopštesniam valymui, pavyzdžiui, po lova ar stalu.
 • „NSurface2.0“ technologija leidžia išvalyti visą jūsų namo plotą. Jei roboto baterija išsikraus, jis greičiausiu būdu automatiškai grįš į įkrovimo stotelę, įkraus bateriją ir užbaigs valymą.
 • Robotas programuojamas 24 val. per parą, 7 dienoms per savaitę, jūs galite nustatyti roboto veikimo laiką. Be to, galite nustatyti siurbimo galią ir išleidžiamo vandens kiekį
 • Dėl „NSilence“ technologijos robotas veikimo metu skleidžia mažesnį nei 64 dB garsą, todėl tai netrukdys jūsų įprastam gyvenimo ritmui
 • Didelės 5200 mAh galios ličio baterija gali veikti nepertraukiamai 2,5 valandos. (*Geriausiomis valymo sąlygomis: kietos grindys, maža trintis ir vidutinės kliūtys)
 • Dėka tikslios roboto padėties nustatymo sistemos, po valymo jis automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę, todėl nereikia jūsų įsikišimo, robotas yra visiškai automatinis
 • Trigubos filtravimo sistemos ir didelio efektyvumo filtravimo HEPA pagalba galima filtruoti daugybę alergenų ir dulkių bei išvalyti orą. 600 ml talpos dulkių dėžutė gali laikyti daugiau dulkių ir šiukšlių
 • Ypač aukšta 2 cm kliūčių įveikimo galimybė leidžia robotui lengvai pervažiuoti kilimus ir įvairias kliūtis, o 9,8 cm roboto aukštis leidžia jam lengvai patekti po sofa ar lova ir išvalyti.
 • Daugiajutimė sistema: ji automatiškai prisitaikys prie galimų kliūčių, o roboto apačioje esantis aukščio aptikimas neleidžia jam nukristi nuo laiptų
 • „Neatsvor“yra jūsų namų padėjėjas.

Į paketą įeina

Robotas x1
Dulkių dėžė x1
HEPA x1
L pusės šepetys x1
R pusės šepetys x1
Adapteris x1
Skuduras x1
Dulkių kibiras x1
Dulkių maišelis x5
Instrukcija x1
Vandens bakas x1
Valymo šepetys x1
Filtro kempinė x1

Modelių Palyginimas

NEATSVOR MODELIS S600 X600PRO X520
Automatinis dulkių surinkimas × ×
Siurbiamoji galia 6000Pa 6000Pa 6000Pa
Baterijos talpa 5200mAh 5200mAh 5200mAh
Navigacijos tipas Laser Laser Gyro
Išvalomas plotas 160-250m² 160-250m² 160-250m²
Valdymas nuotoliniu pultu × ×
Valdymas programėle
Valdymas balsu
Šlapias plovimas
Virtuali No-Go zona ×

 

13 atsiliepimų apie Neatsvor S600 LDS robotas dulkių siurblys

1-5 of 13 reviews
 1. Puikus

 2. Operatyviai,profesionaliai.

 3. Viskas puiku, tik pasigedau instrukcijos lietuviu kalba

Parašyti atsiliepimą

Cancel