Bestsellers

PRIVATUMO POLITIKA

Šioje Privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama, naudojama ir dalijamasi jūsų asmenine informacija, kai lankotės ar perkate iš www.neatsvor.lt (toliau – „Svetainė“).

ASMENINĖ INFORMACIJA, KURIĄ RENKAME
Kai lankotės svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant Svetainėje, renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos žodžiai nukreipė jus į mūsų Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „informacija apie įrenginį“.

Mes renkame informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:
– „Slapukai“ yra duomenų failai, patalpinti jūsų įrenginyje ar kompiuteryje ir kuriuose dažnai nurodomas anoniminis unikalus identifikatorius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
– „Žurnalo failai“ seka svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko žymes.
– „Žiniatinklio švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami įrašyti informaciją apie tai, kaip jūs naršote Svetainėje.

Be to, kai perkate arba bandote pirkti Svetainėje, iš jūsų renkama tam tikra informacija: jūsų vardas, pavardė, atsiskaitymo adresas, pristatymo adresas, mokėjimo informacija (įskaitant kreditinių kortelių numerius), el. pašo adresas ir telefono numeris. Šią informaciją vadiname „Užsakymo informacija“.

Šioje Privatumo politikoje „Asmens duomenimis“ vadinama Įrenginio informacija ir Užsakymo informacija.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?
Užsakymo informacija naudojama visų Svetainėje pateiktų užsakymų vykdymui (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymų patvirtinimų jums pateikimą). Papildomai, Užsakymo informacija naudojama:
– susisiekti su jumis;
– tikrinti pateiktus užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir
– pagal jūsų pageidavimus, pateikti jums informaciją ar reklamą, susijusią su produktais ar paslaugomis.

Įrenginio informacija naudojama tikrinimui dėl galimos rizikos ar sukčiavimo (ypač jūsų IP adresas) ir bendrai Svetainės tobulinimui ir optimizavimui (pavyzdžiui, analizuojant, kaip klientai naršo ir kokius veiksmus atlieka Svetainėje, taip pat vertinant rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

PERDUODAMI ASMENS DUOMENYS
Jūsų Asmens duomenis perduodame trečiosioms šalims tam, kad galėtume užtikrinti Asmens duomenų naudojimą taip, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, naudojame „Shopify“, kad galėtume valdyti savo internetinę parduotuvę — daugiau informacijos, kaip „Shopify“ naudoja jūsų Asmens duomenis, rasite čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes galime perduoti Jūsų Asmens duomenimis, kad laikytumėmės taikomų įstatymų ir reglamentų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą gauti Asmens duomenis arba kitaip apsaugotume mūsų teises.

ELGESIU GRINDŽIAMA REKLAMA
Kaip aprašyta aukščiau, jūsų Asmens duomenys naudojami tikslinės reklamos tikslais arba rinkodaros pranešimų teikimui, kurie, mūsų manymu, gali jus sudominti. Daugiau informacijos, kaip veikia tikslinė reklama, rasite apsilankę „Network Advertising Initiative“ („NAI”) edukaciniame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos, naudodami toliau pateiktas nuorodas:
– „Facebook“: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– „Google“: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– „Bing“: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Taip pat, kai kurių iš šių paslaugų galite atsisakyti apsilankę „Digital Advertising Alliance“ pasirinkimo portale adresu: http://optout.aboutads.info/.

FUNKCIJA NESEKTI
Atkreipiame dėmesį, kad mes nekeičiame Asmens duomenų rinkimo ir naudojimo principų, net ir tada, kai Jūsų naršyklė išsiunčia užklausą „Nesekti“.

JŪSŲ TEISĖS
Europos gyventojai turi teisę susipažinti su mūsų saugomais savo Asmens duomenimis ir prašyti, kad Asmens duomenys būtų ištaisyti, atnaujinti ar ištrinti. Jei norite pasinaudoti šia teise, prašome susisiekti su mumis apačioje nurodytais kontaktais.

Atkreipiame Europos gyventojų dėmesį, jog tvarkome jūsų Asmens duomenis tam, kad galėtume įvykdyti su jumis sudaromas sutartis (pavyzdžiui, jei Svetainėje pateikiate užsakymą) arba kitaip siekti aukščiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipiame dėmesį, kad jūsų Asmens duomenys bus perduoti už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS
Svetainėje pateikus užsakymą, mes saugosime Užsakymo informaciją tol, kol gausime jūsų prašymą šią informaciją ištrinti.

PAKEITIMAI
Ši Privatumo politika gali būti atnaujinama dėl mūsų veiklos principų pakeitimų, kitų su veikla susijusių priežasčių, taip pat įstatymų ar reglamentų pakeitimų.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Jeigu norite gauti daugiau informacijos, turite klausimų arba norite pateikti skundą apie mūsų taikomus privatumo principus, prašome susisiekti su mumis el. paštu admin@neatsvor.lt

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid