X600 hibridinis robotas

X600 – patikimas hibridinis robotas su galinga siurbimo galia

Tobulėjant mokslui ir technologijoms, intelektas palaipsniui tampa mūsų gyvenimo dalimi. Įdomu tai, kad kai kurie iš mūsų patenka į vadinamosios modernios gyvenamosios aplinkos spąstus, dėl pernelyg sudėtingų techninių prietaisų. Laimei, vis dar yra paprastų, bet kompetentingų įrenginių, tokių kaip X600.

Kaip patogus vartotojui įrenginys,  Šis X600 yra daug naudingų funkcijų, tokių kaip kelių lygių naršymas ir žemėlapių sudarymas, taip pat APP valdikliai, ir siekiama pasiūlyti paprastesnį ir patogesnį valdymą. Naudodami paprastą veiksmą galite aprėpti kiekvieną aspektą X600 turi, pavyzdžiui, valymo režimo keitimą, važiavimo krypties keitimą, valymo laiko planavimą ir net siurbimo galios perjungimą.

Toks nesudėtingas veiksmas sutaupo laiko, kai reikia kovoti su dulkių siurbliu atliekant valymo darbus, ir yra ypač patogus šeimoms su vaikais ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Siekiant pagerinti siurbimo galią ir stabilumą, X600 turi patobulintą siurbimo angos konstrukciją, kuri užtikrina iki 4000 PA siurbimo galią. Be to, jame sumontuota didelio tikslumo lazerinė navigacija, leidžianti greitai ir tiksliai nustatyti aplinkos sąlygas.

Kartu su vidiniu Nidec varikliu be šepetėlių, įrenginys yra beveik dvigubai efektyvesnis ir efektyvesnis valymui nei rinkoje esančios giroskopu valdomos mašinos.

Kaip ir kiti robotai dulkių siurbliai, patikima programėlė gali automatiškai grįžti į savo įkrovimo doką, kai baigia išsikrauti baterija arba baigus valymo užduotį.

Neabejokite valymo galia X600 turi pasiūlyti. Jis siūlo daugybę funkcijų, skirtų dėmėms pašalinti.

Pažangus vandens rezervuaras: Automatinis vandens įsiskverbimo funkcijos išjungimas, jei nevaloma. O vandens išeigą galima reguliuoti 3 lygiais, kad būtų pasiekti geresni rezultatai.
V formos valymo ritininis šepetys : Greitai ir efektyviai išvalo visas grindis.
4000PA siurbimo galia: X600 turi siurbimo galią, kad sutvarkytų daug šiukšlių ir lengvai nuvalytų kilimus.
Lazerinė navigacija: sumažintas pasikartojimo dažnis, greitas ir efektyvus šlavimas.

Jei turite ekonomišką biudžetą, ekonomiškai efektyvu X600 turi būti jūsų krepšelio sąraše.

 

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid