Bestsellers
tradicinis siurblys ar robotas

Kas geriau, tradicinis siurblys ar robotas?

Dulkių siurblys, kaip namų priežiūros priemonė, kadaise sukėlė tikrą revoliuciją XX amžiuje. Užuot skiriant daug brangaus laiko ir jėgų, žmonės pagrindinius darbus tokius kaip grindų, kilimų ir kitų paviršių priežiūra, galėjo atlikti kur kas paprasčiau ir greičiau nei anksčiau.

Sparti tolesnė technologinė raida, vedė prie įvairių buitinės technikos įtaisų tobulinimo, o dulkių siurblys taip pat nebuvo išimtis. Šis įtaisas bėgant metams tapo ne tik žymiai efektyvesnis, patikimesnis, tačiau kartu galėjo pasiūlyti ir kur kas didesnį naudojimo patogumą vartotojui.

Viena iš svarbiausių pastarųjų metų inovacijų dulkių siurblių rinkoje yra „Neatsvor“ robotai siurbliai kuriuose atsispindi naujausi technologiniai sprendimai šiems įtaisams.

Vis dėl to, ne visi žmonės ryžtasi įprastą namų dulkių siurblį pakeisti išmaniuoju robotu.

Šiame straipsnyje palyginsime įprastą dulkių siurblį su siurbliu robotu bei pateiksime keletą pagrindinių dalykų kurie leis lengviau apsispręsti kuris dulkių siurblio sprendimas jūsų namams bus tinkamesnis.

Tradicinis dulkių siurblys

Tradiciniai dulkių siurbliai, kaip technologija jau yra naudojama daugelį dešimtmečių ir lyg šiol išlieka populiariausias dulkių siurblių tipas visame pasaulyje.

Jie vartotojui gali pasiūlyti itin daug naudingų ypatybių tokių kaip geras manevringumas, didelė įtaiso galia ir daug apimamo valymo ploto vienu metu. Dėka ilgos rankenos ir papildomo siurblio priedų, vartotojas gali nesunkiai pasiekti net ir sudėtingiausius savo užkampius ir tinkamai išsiurbti bet kokį grindų paviršių ar kilimus.

Tiesa, šie įrenginiai nėra be savo minusų. Paprastai jie pasižymi nemažais gabaritais, kas kiek apsunkina tokio įrenginio laikymą namuose, ypač jei ir taip neturime daug laisvos vietos. Taip pat vertėtų paminėti ir pakankamai didelį tokių įrenginių svorį, kas apsunkina valymo darbus didesnio ploto, ar keliaukščiuose namuose.

Privalumai

 • Manevringumas
 • Didelė galia
 • Įvairūs priedai leidžiantys patogiai pasiekti sudėtingas vietas
 • Lengva įtaiso priežiūra

Trūkumai

 • Didesni gabaritai ir reikalingas laisvos vietos kiekis namuose
 • Sąlyginai sunkus svoris
 • Triukšmingumas.

Robotas dulkių siurblys

Palyginus su tradiciniais dulkių siurbliais, robotai siurbliai yra sąlyginai naujas sprendimas namams itin išpopuliarėjęs per pastarąjį dešimtmetį, dėka sparčios pažangos išmaniuosiuose buitinės technikos sprendimuose.

Pagrindinis dalykas kuo šis įrenginys skiriasi nuo tradicinio siurblio yra tai, jog robotas siurblys gali atlikti visiškai autonominį grindų ir kilimų valymą namuose, be jokių papildomos intervencijos iš vartotojo.

Tokį siurblį labai paprastai galima valdyti nuotoliniu pultu ar išmaniąja programėle, o dauguma modelių taip pat gali būti susieti su išmaniaisiais asistentais tokiais kaip „Alexa“ ar „Google Home“. Taigi, savo namų valymą galite valdyti net nebūdami namuose.

Verta paminėti ir tai, jog šie įrenginiai naudoja specialius jutiklius, kurių dėka siurblys gali susidaryti tikslų aplinkos vaizdą ir sėkmingai naviguoti atliekant valymo darbus. Jie puikiai susitvarko ne tik su dulkėmis, purvu, tačiau ir gyvūnų plaukais bei kitais grindų nešvarumais.

Žinoma, neteigiame, jog tokie robotai neturi jokių minusų.

Tikrai ne visų gamintojų modeliai gali pasiūlyti minėtus patogumus valdant robotą ar nustatant roboto valymo tvarkaraštį.

Taip pat jei įrenginys pasižymi kiek prastesne navigacine sistema, jam gali būti sudėtingiau naviguoti po namus ir neužstrigti įvairiuose jų užkampiuose.  Kadangi šie įrenginiai negali užkilti laiptais, jie bus efektyviausi kambariuose kur jų nėra ir yra daugiau lygių paviršių.

Manome, jog toks sprendimas yra geriausias tiems žmonėms kurie gyvena išties įtemptu ritmu ir tokio pobūdžio namų priežiūros darbams paprasčiausiai nenori skirti savo brangaus laiko.

Privalumai

 • Autonominis valymas be vartotojo priežiūros
 • Efektyvumas ir laiko taupymas
 • Patogus valdymas išmaniąja programėle ar pultu
 • Gausu variantų visiems biudžetams
 • Valymą atlieka tiek ant minkštos, tiek ant kietos grindų dangos.

Minusai

 • Ne visi modeliai turi naujausius sprendimus
 • Negali kilti laiptais, todėl neišvalys zonų esančių kitame aukšte
 • Jei įrenginys neturi geros navigacinės sistemos, jis gali užstrigti už baldų ar kitų kliūčių.
 • Pasitaiko triukšmingų modelių.

Kokį siurblį pasirinkti?

Tiek tradiciniai siurbliai, tiek siurbliai robotai turi savo privalumų ir trūkumų, todėl galutinis sprendimas priklausys nuo konkrečių jūsų poreikių įrenginiui ir gyvenimo būdo.

Tiesa, kadangi robotai siurbliai namų šeimininkams gali pasiūlyti labai patogų valdymą, padėti sutaupyti laiko ir užtikrinti efektyvų valymą, rekomenduotume rinktis šiuos išmaniuosius sprendimus.

Žinoma, prieš priimant galutinį sprendimą, reikėtų pagalvoti apie šiuos aspektus:

Gyvenimo būdas

Pirmas dalykas į ką reikėtų atsižvelgti renkantis siurblį robotą yra jūsų gyvenimo būdas ir įpročiai. Jei nuolat skubate, neturite daug laisvo laiko, tačiau visvien norite mėgautis nuostabia namų švara, tokiu atveju robotas siurblys bus geriausias pasirinkimas.

Jei laisvo laiko turite pakankamai, o pats valymo ar siurbimo procesas jums malonus, tuomet pilnai užteks ir įprasto siurblio sprendimo.

Biudžetas

Dulkių siurblys gali tapti puikia investicija į įrenginį daugeliui metų į priekį, žinoma, įsigijant kokybišką įrenginį ir jį tinkamai prižiūrint.

Nors tradicinis dulkių siurblys ir pasižymi mažesne kaina, paprastai tokiems įrenginiams tenka ir daugiau investicijų tinkamam veikimui palaikyti. Įsigijus patikimą robotą siurblį ir neapleidžiant priežiūros jis tarnaus be jokių priekaištų.

Pabaigai

Straipsnyje palyginome tradicinius ir robotus siurblius bei pateikiame pagrindinius faktorius apsisprendžiant kuris iš šių įrenginių jums tiks labiau.

Abi šios siurblių rūšys tikrai turi ką pasiūlyti vartotojui, na o galutinis sprendimas priklausys nuo jūsų turimų poreikių įrankiui bei gyvenimo būdo.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid