Bestsellers
svarbiausi siurbliu priedai

5 svarbiausi siurblių priedai naudojantiems robotus

Vis daugiau populiarumo įgaunantys robotai siurbliai – puikūs pagalbininkai namuose galintys padėti supaprastinti daugumą namų valymo darbų ir taupyti jūsų laiką – nesvarbu ar tai būtų dulkių siurbimas, giluminis paviršių valymas, šveitimas ar kitos jo atliekamos funkcijos.

Tiesa, po kažkiek naudojimo laiko, siurblyje esančios detalės natūraliai susidėvi ir nebeatlieka savo funkcijos taip gerai kaip anksčiau. Dėl šios priežasties, itin svarbu pasirūpinti tinkamais dulkių siurblių robotų priedais.

Jų dėka bus užtikrinamas maksimalus siurblio efektyvumas, didesnė švara aplinkoje bei mažinamas sveikatai pavojingų nuosėdų poveikis mums. Šiandien, apie 5 pagrindinius aksesuarus kuriais būtina pasirūpinti reguliariai naudojant robotą siurblį.

Taip pat skaitykite: Patarimai kaip prižiūrėti siurblį robotą.

Dulkių maišeliai

Renkamas dulkes, purvą, augintinių plaukus ir kitas aplinkoje esančias šiukšles, dulkių siurblys jas kaupia specialiai tam pritaikytuose dulkių maišeliuose. Natūralu, jog po tam tikro laiko jie užsipildo ir atsiranda poreikis juos pakeisti.

Kaip dažnai tai reikės daryti priklausys nuo pačio įrenginio. Jei kalba eina apie pigiausius siurblių variantus, paprastai jie turi bent jau pusės litro talpos maišelius, tuo tarpu brangesni įrenginiai gali talpinti net iki 3 litrų šiukšlių.

Kada žinoti kaip metas maišelį keisti?

Stebėkite įrenginio valymo efektyvumą. Jam sumažėjus, gali būti, jog maišas pilnas ir jį reikia pakeisti. Rekomenduotume juos įrenginyje keisti kas 1-2 mėnesius.

Pagrindinis šepetys

Tai yra svarbiausia jūsų roboto dalis atsakinga už bendrą valymo efektyvumą. Jo dėka yra ne tik atliekamas giluminis grindų, kilimų ir kitų paviršių valymas, bet ir surenkamos dulkės, stambesnės šiukšlės tokios kaip augintinių plaukai.

Įprastai šie šepečiai tarnauja išties ilgai, apie 6-12 mėnesių. Žinoma, jei robotą naudojate itin dažnai, dideliems plotams valyti, šepetys gali susidėvėti ir greičiau. Kadangi nuo jos didžiąja dalimi priklauso viso įrenginio efektyvumas, būtina stebėti jos būklę reguliariai.

Susidevėjimo požymiai – nusitrynęs paviršius, išsilankstę šepetėliai ir t.t.

Šoniniai šepetėliai

Ne ką mažiau svarbūs ir papildomi roboto šepetėliai, paprastai dar vadinami šoniniais. Jų dėka robotas siurblys gali ne tik efektyviau pasiekti dulkes ir kitus nešvarumus kampuose, tačiau kartu padeda lengviau pritraukti šiukšles link pagrindinio roboto šepečio.

Tai viena iš daugiausiai dirbančių roboto vietų, todėl šie šepetėliai bus labai reikšmingi įrenginio efektyvumui. Įprastai jie keičiami taip pat kas 6-12 mėnesių.

HEPA filtrai

HEPA filtras – esminė siurblio dalis kuri užtikrina, jog yra surenkamos potencialiai mums kenksmingos dalelės iš įvairių paviršių ir oro. Nors šio stiliaus filtrai naudojami daug kur, siurblyje jie yra ypač svarbus aplinkos švarai palaikyti.

Tiesa, ilgainiui filtro efektyvumas sumažėja ir jis praranda savo higienines savybes. Keičiant filtrą siurblyje kas maždaug 2 mėnesius, jūs užtikrinsite jo atliekamo darbo kokybę.

Mikropluošto šluostės

Mikropluošto šluostės yra itin svarbus komponentas norint užtikrinti, jog robotas tinkamai atlieka grindų valymo funkciją. Vis daugiau šiuolaikinių robotų ne tik siurbia, tačiau atlieka ir kitas valymo funkcijas, kaip pavyzdžiui grindų plovimas.

Jei robotą siurblį naudojate reguliariai, rekomenduojama keisti šluostes kas maždaug 1-2 savaites užtikrinti maksimalią grindų švarą.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme pagrindinius roboto siurblio aksesuarus jų savininkams.

Nuo natūralaus naudojimo komponentai susidėvi ir praranda savo efektyvumą, todėl reguliariai juos prižiūrėti, tam, kad mūsų robotas galėtų pilnai atlikti savo darbus.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid