Jei neseniai įsigijote arba ketinate įsigyti robotą dulkių siurblį, žinoma, norėsite išnaudoti visas savo naujojo namų valymo asistento galimybes.
Tačiau pereiti nuo tradicinio dulkių siurblio gali būti šiek tiek sudėtinga, nes namų ruošos darbai labai skirsis.
Nepriklausomai nuo to, kokį roboto modelį pasirinksite, norint išnaudoti visas jo galimybes, reikia atsiminti keletą dalykų.
Žemiau dalijamės keliais naudingais patarimais, kaip išnaudoti visas savo roboto dulkių siurblio galimybes.
Nustatykite tinkamą valymo grafiką
Dauguma šiuolaikinių valymo robotų gali būti lengvai sukonfigūruoti veikti pagal tam tikrą grafiką. Jei tarkime, nuo vidurio dienos iki popietės niekas nebūna namuose, puiki idėja būtų tada, kai siurbimą atliktų robotas.
Tokiu būdu įrenginys neturės įtakos jūsų ir jūsų artimųjų kasdieniam gyvenimui, o išvalymas bus atliktas, kol grįšite.
Kitas būdas, kuris būtų naudingas, yra suplanuoti, kad dulkių siurblys atliktų darbą per naktį. Tai geriausia, jei miegamieji jūsų namuose yra atskirti durimis arba yra tiesiog pakankamai toli nuo zonų, kurias norite valyti robotu, kad nekeltumėte jokių trukdžių.
Užprogramuokite roboto veikimo zoną
Dauguma robotų dulkių siurblių, įskaitant ir “Neatsvor”, leidžia vartotojui užprogramuoti zoną, kurioje robotas turėtų veikti. Tai gali būti labai naudinga, jei turite ribotą erdvę ir daug baldų ar kitų daiktų, kurie gali kliudyti įrenginiui.
Kalbant apie kliūtis, įsitikinkite, kad zonoje, kurioje veikia robotas, būtų kuo mažiau kliūčių. Bet kokias antklodes, pagalves ar kitus smulkius daiktus, kurie gali gulėti ant grindų, geriausia pašalinti.
Blogiausiu atveju, jei labai trūksta laiko, tiesiog sukurkite ant grindų daiktų netvarką ir užprogramuokite robotą praleisti tą kambario dalį.
Įsitikinkite, kad įrenginyje yra pakankamai vietos
Dažna klaida, kurią daro naujų robotų dulkių siurblių savininkai, yra tai, kad jų įrenginiams nesuteikiama pakankamai vietos tinkamai veikti. Tam tikrose namų vietose dažniau kaupiasi dulkės, maisto trupiniai ir kiti daiktai nei kitose.
Pavyzdžiui, zonas po svetainės ar valgomojo stalais reikia siurbti daug ir tai daroma dažnai. Tačiau dėl tam tikrų kliūčių, pavyzdžiui, kėdžių ir kitų baldų, robotui gali būti sunku juos pasiekti.
Įsitikinkite, kad kiek įmanoma daugiau tų daiktų iškelkite į aukštesnius paviršius, atidėkite visas užuolaidas ar patalynę, kad robotas valytų kuo efektyviau.
Nepamirškite roboto šiukšliadėžės
Kitas dalykas, kurio neturėtumėte pamiršti, yra gana dažnas šiukšlių dėžės ištuštinimas. Dauguma žmonių į tai nekreipia dėmesio, tačiau jo dydis yra žymiai mažesnis nei įprasto dulkių siurblio.
Jei to nedarysite reguliariai, įrenginys gali perkaisti ar net susigadinti, nes jame paprasčiausiai nebus vietos visoms surenkamoms šiukšlėms laikyti. Tai dar svarbiau, jei jūsų namas yra didesnis ir namuose yra augintiniai.
Tokiu būdu užtikrinsite, kad jis visą laiką veiktų optimaliai.
Apskritai
Šiandien pateikėme keletą pasiūlymų, kaip išnaudoti visas savo roboto dulkių siurblio galimybes. Šie įrenginiai gali būti puikūs pagalbininkai, kurie visiškai pašalina poreikį patiems valyti namus.
Esame tikri, kad šie patarimai padės išnaudoti visas įrenginio galimybes.