Neatsvor tvarumas tiesa

Neatsvor + tvarumas = tiesa

Mes, Neatsvor, keliame aukštus reikalavimus tvarumui ir aplinkai. Planetos B nėra, todėl padedame sumažinti aplinkai žalą darančius veiksnius. „Neatsvor“ įgyvendino keletą tvarių priemonių, kad sukurtų aplinkai draugiškesnį robotą dulkių siurblį. Todėl turime fiksuotą tikslą nuolat pradėti nuo naujų priemonių. Tokiu būdu mes sukuriame pridėtinę vertę savo planetai, užuot ją sunaikinę.

Pažvelkime į įvairius tvarumo veiksnius, kuriuos iki šiol turime.

Mažiau energijos naudojimo!

Neatsvor robotas dulkių siurblys siurbia ir sušlapina jūsų grindis tuo pačiu metu! Jis valo visus grindų paviršius ir kilimus jūsų namuose, taip pat visuose kambariuose. Tokiu būdu robotas dulkių siurblys sunaudos mažiau energijos, kad atliktų kelis darbus vienu metu. Taip pat nebus vienodai geras patalpų klimatas, jei valymą atliksite patys.

Apibendrinant, jūs taupote aplinką energijos vartojimui ir tuo pat metu gaunate didesnę naudą sveikatai. Robotai dulkių siurbliai sunaudoja daugiau energijos nei įprastas rankinis dulkių siurblys – tačiau čia svarbu galvoti apie tai, kad robotas dulkių siurblys vienu metu atlieka kelių tipų valymą ir didesnį darbą nei rankinis. Dulkių siurblys robotas sunaudoja mažiau energijos per laiko vienetą nei siurbiant ir plaunant rankiniu būdu.

Tvarus dulkių konteineris

Skirtingai nuo rankinių dulkių siurblių, „Neatsvor“ yra tvarus, nes visuose robotuose dulkių siurbliuose yra dulkių talpykla, kurią galima lengvai ištuštinti, išplauti ir padėti atgal – daugkartinio naudojimo. Didžioji dauguma rankinių dulkių siurblių naudoja maišelius, kurie turi būti keičiami kiekvieną kartą, kai jie prisipildo ir apkrauna aplinką nereikalinga gamyba ir atliekomis. Čia sutaupote laiko, pinigų ir energijos, vietoje dulkių maišelio turėdami dulkių konteinerį.

Mūsų planas toliau

Mes ir toliau mažinsime žalingą poveikį aplinkai ir būsime visuomenės dalis, kuri kartu gelbsti mūsų planetą. Yra trys tvarumo dimensijos, o pagrindinis dėmesys bus skiriamas klimatui ir aplinkai. Šiuo atveju pageidautina padėti sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir tausoti gamtos išteklius. Nuolat stengiamės pristatyti priemones, kurios gali padėti mums tapti tvaresne įmone.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid