Bestsellers
patalpų-valymas

NEPRIKLAUSOMA VALYMO SRITIS NAMUOSE

Labiausiai apleistos valymo vietos namuose

Kiekvienas nori švarios ir šviežios aplinkos ir kasdien deda papildomų pastangų tvarkydamas savo namus. Tačiau yra keletas apleistų jūsų namų vietų, kurias reikia išvalyti. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Kokios yra labiausiai apleistos jūsų namų valymo vietos?

Galite valyti namus kiekvieną dieną, tačiau vis tiek yra keletas dalykų, kurių niekada negalvojate išvalyti. Šios sritys niekada nesulaukia daug dėmesio dėl kelių priežasčių.

Žmonės daug laiko skiria tam, kad įsitikintų, jog viskas vyksta kaip įprasta ir kad jų namuose gaivus oras. Tačiau yra jūsų namų vietų, kurias reikia valyti, tačiau niekada nesulaukia didžiausio dėmesio. jie yra svarbus švarių namų aspektas, o jų nevalymas gali turėti įtakos jūsų šeimos gyvenimo sveikatai.

Šiame straipsnyje atskleidžiami dalykai, į kuriuos dažniausiai nekreipiama dėmesio organizuojant namus.

a) Po sofa

Sofos apačia yra sritis, kurią dažnai pamirštama išvalyti, ar net sritis, kurią sunku išvalyti ir retai pastebima valymo proceso metu.

Deja, dėl valymo sunkumų ir lengvo aplaidumo šioje srityje galima lengvai kaupti atliekas ir paslėpti mikrobus.

Daugelis žmonių jums prisipažins, kad nežino, kada paskutinį kartą valė sofos dugną. Kaip atsipalaidavimo vieta šeimos susibūrimams, yra tikimybė, kad užkandžiai ir kitos šiukšlės susirinks po sofa.

Naminiai gyvūnai, taip pat gali paslėpti savo lobius po sofa.

b) Po stalu valgomajame

Trys valgiai per dieną iš esmės praleidžiami valgomajame. Ši sritis taip pat yra vieną iš sunkiausiai valomų.

Riebalų ar maisto likučių gali likti ant grindų, o tai tikrai ne tai, ką norite matyti. Šią vietą gali tekti valyti daugiau nei vieną kartą per dieną, jei norite, kad ji būtų švari visą laiką.

C) Po lova

Dulkės po lova, taip pat atsiranda dėl dulkių kaupimosi laikui bėgant. Jei norite kruopščiai išvalyti, greičiausiai jums reikės pakelti lovą į viršų arba nusileisti po ja, o tai nėra tai, ko mes norime.

D) Kilimai

Lengviausia namuose paslėpti nešvarumus ir mikrobus yra kilimas. Kilimai taip pat yra mėgstamiausia naminių gyvūnėlių poilsio vieta.

Kilimus valyti gali būti tikras skausmas. Valymas užima daug laiko ir labai vargina.

Kaip giliai išvalyti namus naudojant X600

Kiekvieno namo kampo sutvarkymas gali būti varginantis ir atimantis daug laiko. Tačiau nėra pakankamai priežasčių, kad kas nors jaustųsi patogiai mažiau švariuose namuose.

Jei problema yra laikas ir efektyvumas, X600 „Sweeper Vacuum“ turi sprendimą, kuriuo norės mėgautis kiekvienas namų savininkas.

Su 2500 mAh talpos baterija, sklendė turi iki trijų siurbimo režimų, kad kiekvienas valymas būtų vertas laiko, viso namo lazerinis nuskaitymas ir automatinis įkrovimas po valymo, kad galėtumėte valyti patys.

Po sofomis, po lovomis ir valgomojo zonomis greitai sukuriama, kad būtų galima efektyviai valyti aplinką.

Jis užima iki 150 kvadratinių metrų plotą ir kruopščiai pašalina nešvarumus ir dulkes nuo kiekvieno kilimo ir kilimėlio pluošto.

Jis yra visiškai automatinis ir po valymo automatiškai grįžta į įkrovimo stotį.

Panašiai X600 yra su ritininiu šepetėliu ir 2 šoniniais šepečiais, kurie pašalina visus nešvarumus ir dulkes, paslėptas nepasiekiamoje vietoje.

„X600“ turi 4000 PA siurbimo galią, pakankamai galingą, kad lengvai išvalytų visų tipų namo grindis.

4000 PA siurbimo galios gali tiesiogiai pasiimti užkandžių, dulkių, smėlio ir net mažų plieninių rutuliukų. Mes panaudojome naują gaminio ortakių triukšmo mažinimo technologiją, kad sumažintume erzinantį sklandymo triukšmą.

Komplekte yra 350 ml vandens bakas su 3 pakopų vandens išleidimo reguliavimu, kuris pagerina daugelio šiandien rinkoje esančių grindų medžiagų drėgną šlavimą.

Be to, X600 yra įdiegta programėlės valdymo funkcija, leidžianti ją valdyti tiesiogiai iš nuotolinės vietos. Programa tiesiogiai parodo valymo žemėlapį ir vienu mygtuko paspaudimu X600 automatiškai eina į darbą valydamas visą namą.

Tai suteikia jums pertrauką nuo kasdienio valymo, užtikrina kruopštų valymą ir sumažina nuovargį.

 

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid