Patalpų valymas namuose

Kur bute laikyti dulkių siurblį

Viena iš pagrindinių problemų, susijusių su vakuumine įranga, yra vakuuminis sandėliavimas, ypač jei namuose turite mažai vietos.

Dėl šios priežasties dažnai svarbu apsvarstyti sandėliavimo galimybes prieš perkant dulkių siurblius, ypač todėl, kad tokia įranga yra būtina daugumoje namų ir butų.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie įvairias saugojimo galimybes ir kaip rasti lanksčių bute esančio dulkių siurblio laikymo sprendimų.

 ką reikia atsižvelgti ieškant dulkių siurblio sandėliavimo vietos

Buto išplanavimas

Gyvenate mažoje erdvėje su ribotomis saugojimo galimybėmis? Jums gali būti sunku rasti pakankamai vietos dulkių siurbliui, ypač jei neturite spintos ar net skalbyklos, kuri galėtų būti naudojama, kaip valymo priemonių laikymo vieta.

Jei turite didelę erdvę, bus lengviau sukurti kampelį valymo priemonėms laikyti.

Valymo dažnumas

Jei norite, kad dulkių siurblis ir kitą valymo įrangą būtų lengva paimti ir išimti, ypač jei valote kelis kartus per savaitę, reikėtų rasti lengvai pasiekiamą erdvę.

Vakuumo dydis

Nuo jūsų vakuumo dydžio, taip pat priklauso, kokia saugykla jums tiks.

Jei turite didesnį įrenginį, pvz., kanistrinį dulkių siurblį, galite laikyti savo įrangą tuščiame kampe, spintoje ar net po baldais, pavyzdžiui, lova ar sofa. Atsidarysite daugiau saugojimo galimybių, jei po kiekvieno naudojimo išardysite siurblį, kad būtų lengviau sudėti.

Dulkių siurblių laikymo idėjos

Roboto dulkių siurblys

Dauguma robotų dulkių siurblių yra maži ir gana nešiojami, be ilgų laidų ir metalinių rankenų, būdingų senesniems dulkių siurblių modeliams. Tai reiškia, kad juos lengviau pastatyti tose vietose, kurios nėra kelios, pavyzdžiui, po darbo stalu ar sofa, kai jos nenaudojamos.

„Neatsvor X600“ su aptakią įkrovimo stotelę ir LIDAR pagrindu veikiančią navigacijos technologiją, leidžiančią pasistatyti automobilį po naudojimo. Tai gana puiki funkcija, kai esate per daug užsiėmę, kad galėtumėte laikyti dulkių siurblį po valymo.

Dauguma robotų dulkių siurblių yra supakuoti su savo įkrovimo prievadais, kuriuos galima lengvai sumontuoti už, bet kokių durų ar sofos, jei šios vietos leidžia pakankamai judėti, kai reikia įkrauti siurblį.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid