Bestsellers
Robotas hoover

Kodėl robotas hoover yra puikus pasirinkimas Kalėdų dovanoms?

Įsivaizduokite, kad esate baigę darbą, o vienintelis jūsų vakaro tikslas – atsigulti ant sofos ir „Netflix“ pažiūrėti keletą mėgstamo serialo epizodų. Grįžus namo grindys yra be dėmės – ir išsiurbtos, ir su mopedu.

Toks yra žmogaus, turinčio dulkių siurblį robotą, gyvenimas, bet ar tai tikrai verta pinigų?

 

Šiandieniniai tvirti dulkių siurbliai pergudrauja žmogų!

Galbūt skamba per gerai, kad būtų tiesa, bet bėgant metams robotai dulkių siurbliai tapo išmintingesni. Dabar yra modelių, kurie valdomi tiesiai iš telefono ir gali tiek siurbti, tiek šlapiu šluoti visų tipų grindų paviršius.

Jie patys rūpinasi, kad nesusitrenktų į sienas ir vidų, turi išmaniuosius jutiklius, kurie neleidžia nusileisti laiptais ir panašiai. Jei vis dar esate toks, kuris mėgsta išsitraukti dulkių siurblį ir du kartus nušluostyti senuoju būdu, robotas dulkių siurblys tikriausiai jums netinka.

Naudodami šią mašiną galite visiškai negalvoti apie valymo darbus, nes ji viską padaro už jus ir skalbimo pabaigoje grįžta į įkrovimo stotelę.

Modeliai suprojektuoti skirtingai

Siekiant patenkinti įvairesnius poreikius, gaminiai yra įvairių modelių. Kiekvienas modelis turi savo dizaino principą. Ir optimizuoti įvairioms namų aplinkoms, jie gali suteikti geresnę patirtį.

Jei roboto dulkių siurblio tikslas yra kiekvieną dieną ant didelių grindų paviršių, pavyzdžiui, biure ar namuose, turėti blizgančias švarias grindis, jums gali tikti galingesnis modelis su siurbimu ir plovimu.

Sutaupo daug laiko

Viena iš dažniausiai naudojamų priežasčių, kodėl žmonės dabar perka vis daugiau robotų dulkių siurblių, yra tiesiog ta, kad paprastas žmogus turi mažiau laiko. Turime daugiau reikalų nei anksčiau, o namų ruošos darbai dažnai nuleidžiami.

Darbas, mokykla, vaikai, meilės gyvenimas, socialinė žiniasklaida, draugystė ir pomėgiai yra tie dalykai, dėl kurių daugelis žmonių patiria didesnį stresą nei būtina, taip pat išorinė priežastis, kodėl jie renkasi investuoti į robotą dulkių siurblį ir verčiau išnaudoja gautą laiką, papildomai su vaikais.

Duoda tokį patį rezultatą kaip ir rankinis siurbimas

Pažangūs algoritmai ir autopilotas užtikrina, kad robotai dulkių siurbliai patektų net į sudėtingiausias vietas. Kai kuriuose šiuolaikiniuose modeliuose taip pat galite pasirinkti aiškią grindų dalį, ant kurios veiks robotas dulkių siurblys, ir ar jis siurbs, ar tik šluos, ar abiejų derinį.

Tai ne tik Kalėdinė dovana, bet ir jauki namų aplinka. Praktiškas ir prasmingas produktas. Taip, tai yra būtent tai, ko norite.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid