klaidinga nuomonė apie robotus siurblius

4 paplitusios klaidingos nuomonės apie valytojus robotus

Dulkių siurblys robotas buvo sukurtas taip, kad taptų geriausiu namų asistentu, padedančiu susidoroti su viena iš kasdieniškiausių užduočių – grindų valymą ir siurbimą.

Nuo pat įkūrimo buitinės technikos technologija, taip pat robotų dulkių siurbliai, smarkiai pažengė į priekį. Nepaisant to, daugelis žmonių vis dar mano, kad šie prietaisai yra daug prastesni už jūsų įprastą dulkių siurblį.

Nors gyvenime nėra trūkumų, mintis, kad dulkių siurblys robotas negali atlikti tų pačių užduočių, taip efektyviai yra tiesiog neteisinga.

Šiandien mes paneigsime labiausiai paplitusius mitus robotiniai dulkių siurbliai ir atskleisime tikrus faktus apie juos.

Jie negali atlikti, to paties darbo, kaip įprastas vakuumas

Neabejotinai populiariausias klaidingas supratimas, apie robotus dulkių siurblius yra mintis, kad jie ne taip gerai valo jūsų namus, kaip įprastas dulkių siurblys.

Pirkdami tokį prietaisą savo namams, tikimės, kad jis susidoros su viskuo – nuo ​​paprastų dulkių, naminių gyvūnėlių plaukų ir gilaus grindų valymo – būtent tai gali padaryti valytuvai robotai, dėl savo pažangių technologijų. Be to, naudojant jutiklius, Wi-Fi ryšį ir kitas funkcijas, savininkas užtikrina maksimalų komfortą ir lengvą naudojimą.

Dėl šios priežasties, net sudėtingesnės valymo užduotys, nėra iššūkis,tokio tipo dulkių siurbliams.

Jie yra per brangūs daugeliui įprastų namų ūkių

Kitas populiarus robotų dulkių siurblių mitas yra tai, kad daugumai įprastų žmonių jie yra per brangūs.

Vėlgi, tai netiesa.

Didžiausi dulkių siurblių gamintojai pasaulyje siūlo platų modelių asortimentą, kurie visi pateikiami skirtingomis kainomis. Nors aukščiausios klasės modeliai ,kai kurie išties gali būti brangūs, daugumai nebus sunku rasti jiems tinkamą alternatyvą.

Tiesą sakant, daugumos robotų dulkių siurblių kaina yra panaši į įprastą dulkių siurblį.

Įprastiems modeliams nebus sunku atlikti tas pačias užduotis, kaip ir aukščiausios kokybės modeliams, tačiau kompromisas čia bus kai, kurios pažangios funkcijos.

Pavyzdžiui, su Neatsvor mūsų pigiausias modelis kainuoja vos 199 eurus, o tai patenka į prieinamų kainų intervalą.

Prietaisas yra nepatikimas, palyginti su įprastu vakuumu

Kitas dažnas klaidingas supratimas, kuris, atrodo, gąsdina pirkėjus, yra mintis, kad robotas dulkių siurblys nėra toks patikimas, kaip įprastas dulkių siurblys vien dėl jame naudojamų pažangių prietaisų ir technologijų.

Kad jūsų įrenginys veiktų ir tarnautų taip, kaip numatyta, svarbiausia būtų reguliariai atlikti jautriausių jo dalių priežiūrą ir valyti. Taip įsitikinsite, kad įrenginys tarnaus ilgus metus.

Daugeliui įrenginių šiais laikais taip pat suteikiama ilga garantija, o tai reiškia, kad net jei kažkas sugenda, galite nemokamai pataisyti įrenginį arba jį pakeisti.

Kiekvienas rinkoje parduodamas įrenginys yra vienodas

Kai kurie pirkėjai linkę manyti, kad visi rinkoje esantys robotai dulkių siurbliai yra visiškai vienodi, o tarp skirtingų gamintojų ir jų modelių nėra skirtumų.

Nors patys robotai dulkių siurbliai yra identiški savo veikimo principu ir išvaizda, jie gali skirtis daugeliu pagrindinių veiksnių.

Kai kurie pagrindiniai yra:

  • Valymo režimai – dauguma šiuo metu rinkoje parduodamų įrenginių turi bent kelis skirtingus valymo režimus, o aukščiausios klasės įrenginiai, taip pat siūlo išmanųjį funkcionalumą.
  • Galia – Akivaizdu, kad dauguma namų savininkų norėtų turėti galingą įrenginį, kuris nesukeltų problemų susidoroti su net sunkiausiomis valymo užduotimis. Aukščiausios klasės modeliai dažnai siūlo žymiai daugiau galios.
  • baterijos talpa – Didesnė talpa reiškia, kad įrenginys gali veikti ilgiau be įkrovimo. Vėlgi, brangesni modeliai pasiūlys didesnį asortimentą.
  • Kitas funkcionalumas – brangesni robotų modeliai, be kita ko, turės pažangesnę navigacijos sistemą, išmanųjį ryšį. Siūlomas funkcionalumas, taip pat labai skiriasi.

Apskritai

Šiandien kalbėjome apie  robotų dulkių siurblių, keturis labiausiai paplitusius mitus. Nors klaidingos nuomonės apie šiuos įrenginius yra dažnos, svarbu žinoti, kas yra tiesa, prieš perkant tokį daiktą.

Taip galite tikrai žinoti, kad perkate tinkamą asistentą savo namams!

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid