kaip sutaupyti laiko valant namus

5 būdai kaip sutaupyti laiko valant namus

Palaikyti tinkamą švarą ir tvarką namuose dažnai būna daug laiko atimanti užduotis. Grįžę po dienos darbų, paskutinis dalykas, ką norime daryti yra praleisti kelias papildomas valandas atliekant, tokius ruošos darbus, kaip grindų ar dulkių valymas, šluostymas ir pan.

Norėdami namuose palaikyti švarą efektyviau, privalome išnaudoti visas įmanomas priemones, kurios leis tai padaryti geriau.

Vienas iš jų, žinoma, gali būti robotai siurbliai, kurie leidžia pamiršti siurbimą rankiniu būdu bei, taip pat gali pasiūlyti papildomų privalumų, tokių kaip automatinis grindų valymas, gilus kilimų valymas ir kt.

Žinoma, yra ir kitų būdų, kaip sutaupyti atliekant namų valymą. Žemiau pateikiame 5 paprastus būdus, kaip tai padaryti.

Kasdien skirkite bent keletą minučių grindims valyti

Puikus būdas išvengti ilgų valymo seansų – kasdien skirti šiek tiek laiko skirtingoms namų vietoms valyti.

Nustebtumėte pamatę, kiek laiko gali sutaupyti 5 minutės kasdien skirtos šlavimui, dulkių ar dėmių valymui nuo grindų.

Jei ilgai nevalysite grindų, jos ilgainiui praras savo įvaizdį, o norint jį sugrąžinti, reikės ilgos ir varginančios valymo sesijos.

Nuvalykite dulkes dar prieš siurbdami

Dulkių valymas paprastai būna itin varginanti užduotis atliekant kruopščią valymo sesiją, ypač jei kalbame apie didesnį kambarį.

Geras būdas sutaupyti laiko būtų pradėti valymo darbus, būtent, nuo dulkių ir tik tada pereiti prie kitų valymo darbų.

Kuomet valome dulkes, nuo tokių paviršių kaip feno, langų ar sienų, dalelės pateks ant žemiau esančių daiktų, baldų ir grindų. Jeigu šiuos dalykus nuvalysite pirmus, po dulkių valymo gali tekti vėl pakartotinai valyti paviršius dėl nusėdusių dalelių.

Valant virtuvę, atlikite keletą užduočių vienu metu

Virtuvės zona paprastai laikoma viena iš nešvariausių ir sunkiausiai valomų vietų namuose. Maisto trupiniai, ar įvairios dėmės gali tapti nemenku iššūkiu, jei apsileidžiame ir nešvarumai įsisenėja.

Geras būdas palengvinti savo gyvenimą būtų išvalyti kambarį iš karto pabaigus gaminti. Tokiu būdu visas dėmes ar išsiliejusius skysčius ant viryklės ar stalviršio bus daug lengviau pašalinti, nei nukėlus tai vėlesniam laikui.

Be to, būtinai išplaukite indus iškart po to, kai baigsite valgyti, nes kitaip jų valymas, taip pat užtruks daugiau laiko.

Investuokite į tinkamas valymo priemones

Kitas puikus būdas, tai sutaupyti laiko valymui – investuoti į tinkamas valymo priemones. Yra rimta priežastis, kodėl geriausia namų priežiūros įranga kainuoja brangiau, nei pigesnės alternatyvos parduotuvėje.

Jei norite geriausių rezultatų, nepataupykite ir pasirūpinkite geromis valymo priemonėmis.

Pagrindiniai dalykai čia bus

  • Šluostės
  • Kempinės
  • Purškimo buteliai
  • Šepečiai

Ir taip toliau.

Žinoma, valymą taip pat gali palengvinti ir kokybiški valymo įrenginiai, tokie kaip robotas dulkių siurblys. Jis padės ne tik surenkant dulkes namuose, tačiau ir valant grindis ar atliekant giluminį kilimo valymą.

Tinkamai prižiūrėkite savo dušą

Dušas yra dar viena kasdien naudojama zona, todėl čia, taip pat dažnai kaupiasi įvarios dėmės ar nešvarumai. Vėlgi, visai, kaip ir valant grindis, jeigu kasdien paskirsime keletą minučių jam išvalyti, jis kur kas ilgiau atrodys gerai, čia nesikaups pelėsis ir t.t.

Žinoma, darbą, taip pat palengvins turimos geros valymo priemonės ir įrankiai, tačiau svarbiausia yra išsiugdyti įprotį išvalyti dušą kiekvieną kartą juo pasinaudojus.

Pabaigai

Namų valymas gali būti varginantis ir daug laiko reikalaujantis procesas, tačiau naudodami tinkamus įrankius ir paskyrus keletą minučių kasdien, tokioms užduotims, kaip dulkių ar grindų valymas ir šveitimas, ilgainiui sutaupysite tikrai daug laiko ir energijos.

Žinoma, robotas dulkių siurblys gali būti puikus pagalbininkas, galintis susidoroti su daugeliu šių užduočių ir supaprastinti kasdienybę dar labiau.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid