Bestsellers
Patarimai kaip pripratinti savo augintinį prie išmaniojo siurblio

Patarimai kaip pripratinti savo augintinį prie išmaniojo siurblio

Per pastaruosius metus, robotai siurbliai sparčiai išpopuliarėjo kaip patikimas sprendimas palaikyti švarius ir tvarkingus namus.

Dėka tokių šiuose įrenginiuose naudojamų sprendimų kaip: išmani navigacinė sistema, skirtingiems paviršiams pritaikyti valymo režimai ar patogus įrenginio valdymas išmaniuoju telefonu, šie robotai gali pasiūlyti išties nemažai privalumų tiems kurie nori sutaupyti laiko ir supaprastinti namų ruošą.

Viena žmonių grupė kuriai toks sprendimas gali ypač pasitarnauti – namų šeimininkai turintys augintinių.

Šiame straipsnyje dalijamės patarimais kaip paprastai pripratinti savo augintinį prie siurblio–roboto, tam, kad įrenginio veikimas nekeltų jam streso.

Ar tikrai verta rinktis tokį sprendimą turint naminių gyvūnų?

Manome, jog toks įrenginys tikrai pasitarnaus kiekvienuose namuose kuriuose yra vienas ar net keletas augintinių.

Neabejojame, kad siekiant palaikyti tinkamą švarą ir higieną namuose, jums tenka praktiškai kiekvieną dieną siurbti įvairius savo namų užkampius.

Robotas dulkių siurblys — sprendimas tiems kurie daugiau nebenori namų ruošos vargų. Pažangios šiuose įrenginiuose naudojamos technologijos leis kur kas labiau supaprastinti ne tik grindų siurbimo, tačiau ir jų valymo darbus kurie atima nemažai dienos laiko ir energijos.

Svarbiausios roboto siurblio tinkamo naminių gyvūnų savininkams ypatybės

Turintiems namų gyvūnus, reikėtų rinktis robotą siurblį kuris yra:

  • Galingas – augintinių plaukams bus reikalingas galingas robotas siurblį galintis tinkamai išsiurbti kilimus ir bet kokią grindų dangą.
  • Turi HEPA filtravimo sistemą – pažangi filtravimo sistema leis surinkti visus aplinkoje esančius alergenus ir taip išvalyti namuose esantį orą.
  • Turi pažangią navigacinę sistemą – įrenginys turi gebėti išsiurbti, net ir sunkiausiai pasiekiamus kambario užkampius.
  • Tyliai dirbantis – didelis triukšmas kels stresą gyvūnui, todėl svarbu, jog įrenginys dirbtų tyliai.

Kokie ženklai rodo, jog gyvūnui baisu ir jis patiria stresą?

Kadangi tiek katės, tiek šunys turi labai jautrią klausą, dėl įrenginio keliamo triukšmo gyvūnas gali pradėti rimtai stresuoti ar rodyti agresyvumo požymius.

Keletas indikatorių, jog augintiniui robotas sukelia stresą galėtų būti:

  1. Lojimas
  2. Bandymas slėptis
  3. Bandymas bėgti

Ir pan.

Kaip pripratinti savo augintinį prie roboto dulkių siurblio?

Nors augintiniai iš pradžių gali gana neigiamai reaguoti į namus valantį robotą, anksčiau ar vėliau jie prie jo apsipras.

Štai keletas dalykų, kurie leis gyvūnui lengviau apsiprasti:

  • Duokite augintiniui laiko – po tam tikro laiko gyvūnas tiesiog apsipras prie roboto ir nebežiūrės į įrenginį kaip į pavojaus šaltinį. Šalia gyvūno būkite ir jūs. Jei jūsų augintinis matys, kad ir jums nesate pavojuje, tai jam taip pat leis lengviau priprasti prie įrenginio.
  • Neverskite gyvūno prie jo pratintis – kai kuriems augintiniams (ypač mažesniems) dulkių siurbliai gali atrodyti ypač triukšmingi ir bauginantys, todėl per daug jų nespauskite apsipratimui. Kur kas geriau gyvūnui parodyti ramybę iš savo pusės: pabūti šalia, juos paglostyti ar duoti skanėstų.
  • Jei niekaip nepavyksta – nustokite – jei gyvūnas reaguoja itin jautriai ir prie įrenginio veikimo niekaip neapsiranta, geriausias sprendimas būtų tiesiog nustoti bandyti jį pratinti. Parinkite valymą tuo laiku kai gyvūnas miega ar yra išėjęs su jumis pasivaikščioti.

Pabaigai

Norint, jog gyvūnas kaip įmanoma greičiau apsiprastų prie roboto siurblio, svarbu imtis visų įmanomų priemonių kurios leistų augintiniui greičiau įveikti baimę šiam įrenginiui.

Ramybės demonstravimas iš jūsų pusės, teigiami stimulai ir leidimas gyvūnui apsiprasti pačiam – pagrindiniai principai kurie leis jam lengviau „susidraugauti“ su robotu siurbliu.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid