Kaip paruošti kambarį siurbliui robotui

Kaip paruošti kambarį siurbliui robotui?

Robotai siurbliai – idealus namų asistentas galintis padėti ne tik išsiurbti, tačiau kartu išvalyti grindis, kilimus ir atlikti kitas numatytas funkcijas. Vis dėl to, net ir naujausiomis technologijomis pasižymintys prietaisai, nevengia užstrigti už tam tikrų daiktų ar pasimesti kambario erdvėje.

Įvairios kliūtys  namuose robotui gali trukdyti atlikti valymą ar potencialiai sugadinti aparatą.

Šiame straipsnyje – keletas paprastų patarimų kaip paruošti kambarį jūsų dulkių siurbliui robotui, tam, kad jis nekliudomai galėtų atlikti savo darbą.

Pasirūpinkite erdvia ir tvarkinga krovimosi stotele

Naujausi robotų siurblių modeliai įskaitant ir tokius variantus kaip tarkime, Neatsvor X600 Pro LDS, turi galimybę patys prisijungti save prie įkrovimo vietos baterijai senkant, kas užtikrina, jog robotas bus pasiruošęs bet kada atlikti savo darbą, jums jo prireikus.

Tačiau tvarkingą krovimosi stotelę svarbu užtikrinti ne vien dėl to. Paprastai tai robotui yra ir svarbus startinis taškas nuo kurio jis susižymi kaip naviguoti kambaryje. Užtikrinkite, jog robotas turi pakankamai vietos toje erdvėje ir visuomet gali nekliudomas sugrįžti pasikrauti.

Paprastai rekomenduojama palikti apie metrą erdvės iš visų roboto pusių.

Pasirūpinkite, jog ant grindų nėra aštrių daiktų

Varžtai, vinys ir bet kokie kiti maži aštrūs daiktai gali sukelti rimtą pavojų jūsų naujajam robotui asistentui.

Patekę į roboto vidų, jie sukelia ne tik riziką sugadinti vidinius komponentus, tačiau gali potencialiai pažeisti ir grindų paviršių kuomet robotas ant jų užvažiuos ir pradės valyti šepečiais.

Prieš paleidžiant robotą siurblį, įsitikinkite, jog nėra nieko smulkaus kas galėtų pažeisti siurblį į jį patekęs.

Sutvarkykite kambariuose esančius kabelius

Nors robotų navigacinės technologijos vis tobulėja, laidai ir kabeliai vis dar sukelia nemažai problemų robotams siurbliams už kurių kliūna ne tik jų atai, bet ir šepetėliai.

Čia sprendimas iš esmės bus labai paprastas – laidus pritvirtinti kur nors aukščiau nuo grindų ar tiesiog, juos perorganizuoti.

Daugiausiai iššūkių robotams kyla biure, svetainėje ir kitur kur daug kabelių.

Išvalykite skysčių dėmes prieš valant su robotu

Nors nemaža dalis robotų siurblių šiais laikais gali pasiūlyti ne tik skirtingų paviršių siurbimo, tačiau kartu ir grindų plovimo bei kitas naudingas funkcijas, susiurbti išpiltų skysčių robotai vis vien negali.

Prieš valant robotu, pašalinkite juos patys.

Kitu atveju, jei vanduo pateks ant jautrių roboto vietų, sensorių ar elektronikos – įtaisas paprasčiausiai suges.

Robotui ypač reikėtų vengti kambario kur stovi augintinių dubenėlis su vandeniu, vazonai ir kitų namo vietų kur galima sutikti drėgmės ant paviršiaus. Jei robotas turi tokį funkcionalumą, taip pat atžymėkite jo navigaciniame lauke, į kurias kambario vietas jam nevažiuoti.

Užtikrinkite pakankamą šviesos kiekį

Daugumą robotų siurblių šiais laikais naudoja optinius sensorius navigacijai namuose, na o tai, kad šį funkcija veiktų tinkamai, bus reikalingas pakankamas šviesos kiekis skirtingose jo vietose.

Net jei ir nebūnate namuose, palikite valomoje vietoje kažkiek šviesos, tam, kad robotas siurblys galėtų aiškiai matyti kliūtis ir naviguoti per skirtingus kambarius jei norite atlikti valymą.

Pabaigai

Straipsnyje pateikėme keletą patarimų kaip paruošti savo kambarį prieš atliekant valymą robotu. Svarbiausias dalykas – užtikrinti kuo mažiau kliūčių ir suteikti pakankamai erdvės robotui naviguoti, kas leis jam atlikti savo funkcijas tinkamai, net ir jums nebūnant namie.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid