„Neatsvor“ robotas

Kaip „Neatsvor“ robotas padeda suderinti darbą ir gyvenimą?

Kaip „Neatsvor“ robotas padeda suderinti darbą ir gyvenimą?

Dauguma žmonių mėgsta, kad jų namai būtų labai tvarkingi ir švarūs, tačiau jų valymas užima daug laiko. Valymui skirtas laikas iš mūsų atima tą laiką, kurį galėtume išnaudoti atsipalaiduodami ir mėgaudamiesi gyvenimu.

Kaip padaryti balansą?

Negalime atsisakyti kokybiškesnio gyvenimo vien dėl to, kad mums reikia švaros ir namų. Teoriškai tvarkinga ir švari aplinka yra būtina gero gyvenimo sąlyga.

Siekiant išvengti šio konflikto, neatsvor robotų šeima yra vertas problemų šalininkas.

Galingas siurbimas

„Neatsvor“ robotų šeima aprūpinta galinga siurbimo galia, leidžiančia susidoroti su visų rūšių atliekomis. Didelė siurbimo galia gali pasiimti mažus plieninius rutuliukus, o optimizavus mūsų ortakio konstrukciją, siurbimo galia yra dar didesnė, tačiau garsas netrukdo normaliam gyvenimui. Tai visiškai atlaisvina jūsų rankas.

Visapusiškas šlavimas

neatsvor Robotų šeima nepaleidžia iš rankų nė vieno jūsų namų kampelio, net ir lengviausiai nepastebimų vietų, tokių kaip po lova, už užuolaidų, knygų lentynose, sandėliuke, ant aukštų stalviršių ir kituose negyvose kampeliuose, kur dulkės. gali lengvai kauptis. Naudojant kelių režimų funkcijas, jokios dalelės ar dulkės nepateks į akis.

Pilnai automatizuotas valymas

Atlikite stiuardo vaidmenį, neatsvor Robotų šeima niekada jūsų nenuvils. Naudodami APP galite valdyti savo stiuardą, kad ir kur būtumėte ir kada tik reikia. Atidarykite APP, suplanuokite valymą ar net nurodykite valymo vietas – viskas, ką jums reikia padaryti, lengva ir paprasta.

Individuali funkcija

Būdama miela asistentė, neatsvor Robot šeima netgi siūlo jums pritaikytas paslaugas. Pavyzdžiui, galite nurodyti savo robotui, kur valyti, o kur ne, arba netgi priskirti optimizavimo valymo kelią. Be to, galite reguliuoti valymo dažnį, kad jis atitiktų skirtingas grindų sąlygas ir medžiagas. Lažinuosi, kad tai bus didelė staigmena!

Didžiulė akumuliatoriaus talpa

Su itin didele akumuliatoriaus talpa neatsvor Robot visada bus šalia jūsų ir siūlys paslaugas.

Nereikia dažnai krauti ar įkrauti, tai sutaupys daug laiko ir užtikrins itin efektyvų darbą.

 

Neastvor robotų šeimos pagalba

namuose galite atlikti šiuos veiksmus:

Sportuokite, gaminkite maistą, žiūrėkite televizijos laidas, žaiskite žaidimus ir leiskite laiką su šeima.

Kiekvienas sutaupytas laikas duos geresnę grąžą.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid