Jūsų krepšelis
Roboto vakuumo valiklis

KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ VAKUUMINĮ ROBOTĄ SIURBLĮ?

Valyti grindis visi labai erzina. Po įtemptos darbo dienos ir pavargusio kūno reikia laiko valyti grindis. Vilkite laidinį dulkių siurblį, kad išsiurbtumėte, ir naudokite nešvarų šluostę, kad nušluotumėte grindis.

Tobulėjant technologijoms, dulkių siurbliai robotai pasiekė tašką, kai jie gali pakeisti žmones. Bet jei turėčiau tiek daug robotų dulkių siurblių markių ir modelių, kaip man pasirinkti tinkamą?

Yra du veiksniai, į kuriuos labiausiai reikia atsižvelgti perkant dulkių siurblį robotą: valymo jėga ir intelektas

Valymo jėgą galima įvertinti pagal siurbimo galią. Kuo didesnė siurbimo galia, tuo stipresnis valymo efektas. Norėdami gauti mažiausią neatsvor produkto siurbimo galią: X500 taip pat turi 3000Pa įsiurbimo galią ir X600PRO ir X520 net pasiekia 6000Pa, kuris praeinant grindis gali lengvai surinkti dulkes ir šiukšles.

Neatsvor_blog_x520

Žvalgybai tai rimtai paveiks roboto patirtį, pagal kurią bus galima atskirti, ar roboto dulkių siurblys yra robotas, ar mašina

Šiuo metu rinkoje yra keturi robotų dulkių siurblių tipai: atsitiktinė, giroskopo navigacija, vizualinė navigacija ir lazerinė navigacija

Atsitiktinių tipų robotams kaina yra pigi, tačiau roboto negalima protingai suplanuoti. Jis chaotiškai valo tik per variklį. Jei jis pataikys į kliūtį, jis atsitiktinai pakeis kryptį ir važiuos iš naujo, ir neįmanoma spręsti, ar teritorija išvalyta. Dėl to robotai daugelį kartų išvalys dalį jūsų kambario, tačiau robotas gali niekada neatnešti šiukšlių priešais jus. Kadangi tokio tipo robotai yra tik a mašina, neatsvor neparduoda šio tipo dulkių siurblio roboto.

Giroskopo navigacijos robotui robotas, naudodamas savo įrengtą giroskopo navigacijos sistemą, planuoja kelią, žino, ar vietovė išvalyta, ar ne, žino jo padėtį ir gali valyti N keliu. Neatsvoras X500 ir X520 modeliai įrengti Tiksli ir tiksli trimatė giroskopo navigacijos sistema gali tiksliai planuoti jūsų kambario kelią ir išvalyti kiekvieną kampą

Blog_Neatsvor.lt

Vaizdinės navigacijos sistemai roboto priekyje įdėta kamera naudojama kelio planavimui ir atpažinimui. Kadangi jis naudoja regėjimą, jis negali veikti naktį ir blankiuose kambariuose. Tuo pačiu metu regėjimas yra lygus, kai robotas apskaičiuoja, ir negali būti tikslesnis identifikavimas ir planavimas

Pažangiausia lazerinės navigacijos sistemos principas yra tas, kad lazerinę kamerą, sumontuotą roboto viršuje, atpažinti kambarį per skleidžiamą ir grąžinamą lazerį, kuris gali greitai identifikuoti patalpą ir kliūtis. Protingiau suplanuokite maršrutus per algoritmus, pavyzdžiui, valydami ilgiausią kambario pusę, kad sumažintumėte roboto posūkius ir pagerintumėte valymo efektyvumą.

Tuo pačiu metu robotas gali tiksliai nustatyti savo vietą, o tai leidžia mums nustatyti vietą, kur robotas neturėtų eiti, pvz., Kilimą namuose. Robotas automatiškai apeis pasiekęs jūsų nustatytą draudžiamą zoną. neatsvoras X600/X600PRO ir S600 yra aprūpinti aukščiausio tikslumo robotu dulkių siurbliu.

santrauka:

  • Atsitiktinio valymo roboto dulkių siurblio patirtis yra labai prasta, nerekomenduojama į tai atsižvelgti
  • Jei jūsų kambarys nėra labai didelis ir jūsų namuose nėra kilimo, galite apsvarstyti X500 ir X520 modeliai.
  • X520 turi didesnę siurbimo galią ir akumuliatoriaus tarnavimo laiką X500. Jei norite geresnio valymo efekto, apsvarstykite X520
  • Jei kambarys yra didelis, o jūsų namuose yra kilimų ir vietų, kurių nenorite valyti robotais, apsvarstykite X600 ir X600PRO su lazerinėmis navigacijos sistemomis.
  • Jei norite geresnių valymo rezultatų, apsvarstykite X600PRO su padidintu akumuliatoriaus tarnavimo laiku ir siurbimo galia.
  • Vizualinei navigacijai nerekomenduojama to atsižvelgti dėl tikslumo problemų ir neveikimo naktį problemos
  • Galiausiai, S600 su automatiniu dulkių kibiru leidžia valyti dulkių dėžę per mėnesį. Po valymo robotas automatiškai surinks dulkių dėžėje esančias dulkes ir šiukšles į dulkių kibirą. Dulkių dėžutės nereikia dažnai valyti.

Galite nusipirkti sau tinkamą roboto dulkių siurblį čia

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid
error: Content is protected !!