grindų plovimo robotas

Grindų plovimo robotas. Ką būtina apie jį žinoti?

Grindų plovimas – vienas iš dažniausių mūsų atliekamų namų ruošos darbų, kurio, reikia pripažinti, dauguma tikrai nemėgsta. Vis dėl to, jei norime užtikrinti švarią ir higienišką aplinką namuose, apsisaugoti nuo bakterijų ar sveikatai pavojingų alergenų, turime periodiškai valyti grindis.

Tiesa, įprastai tas valymo procesas atima nemažai mūsų ir taip brangaus laiko bei energijos, kurią kur kas mieliau paskirtume poilsiui, buvimui su namiškiais ar kitai malonesniai veiklai.

Robotai siurbliai su grindų plovimo funkcija – inovatyvus asistentas galintis padėti efektyviau atlikti grindų priežiūros darbus namų aplinkoje.

Straipsnyje – plačiau apie tai kas apskritai yra grindų plovimo robotas, jo privalumus ir ką reikia žinoti prieš įsigyjant šį prietaisą.

Visų pirma, ką laikome grindų plovimo robotu?

Grindų plovimo robotas – tai vienas iš naujausių robotų siurblių tipų, turintis integruotą grindų plovimo funkciją kuri leidžia itin kruopščiai išvalyti kietus grindų paviršius tokius kaip medis, plytelės ar parketas.

Populiarėjant robotams siurbliams kaip namų ruošos asistentams apskritai, jų gamyba užsiimančias įmones, įskaitant ir „Neatsvor“, skatina ieškoti naujų inovacijų galinčių šiuos asistentus paversti dar naudingesniais namų šeimininkams.

Būtent dėl šios priežasties didžioji dalis naujausių robotų siurblių modelių rinkoje turi integruotą grindų plovimo funkcionalumą.

Kalbant apie patį prietaiso veikimą, jis yra visiškai identiškas bet kuriam kitam roboto siurblio modeliui. Integruotų jutiklių dėka, šis išmanusis asistentas sugeba greitai atlikti tokius dalykus kaip: susidaryti patalpos žemėlapį, nustatyti ant kokio grindų paviršius jis yra ir automatiškai pagal tai parinkti tinkamiausią valymo rėžimą.

Kokie grindų plovimo roboto privalumai?

Robotai siurbliai su grindų plovimo funkcija namų savininkams gali pasiūlyti nemažai privalumų.

Pagrindiniai iš jų yra:

  • Patogumas naudoti – iš esmės bet koks robotas siurblys šiais laikais pasižymi itin paprastu, vartotojui intuityviu naudojimu. Tokios savybės kaip valymas nustatytą valandą ar nuotolinis roboto valdymas mobiliąją programėle apskritai leidžia išplauti grindis namuose jums net nebūnant juose.
  • Taupomas laikas – nepaslaptis, jog grindų valymas paprastai atima nemažai mūsų laiko. Siekiant tinkamai išvalyti, išplauti ir išsiurbti visų namų grindis, gali užtrukti net iki kelių valandų, ypač jeigu kalba eina apie didesnes patalpas. Grindų plovimo robotas leis šį laiką paskirti kur kas malonesnei veiklai.
  • Mažiau išlaidų – nors robotas dulkių siurblys nėra pigus ir tokio asistento kaina siekia bent 200 eurų, tai iš esmės yra investicija į jūsų namų priežiūrą kuri ilgainiui vistiek atsipirks. Naudodami šį įrenginį kur kas mažiau išleisite ant valymo priemonių ir vandens.
  • Žymiai našesnis valymas – robotas gali lengvai pasiekti net ir sudėtingas mums vietas, o tokios ypatybės kaip automatinis valymo rėžimo parinkimas ir naviguoti įtaisui padedantys jutikliai užtikrina itin efektyvius rezultatus.
  • Multifunkcinis valymas – kaip minėjome prieš tai, grindų plovimo robotas yra įprastas robotas siurblys turintis grindų plovimo funkciją. Tai reiškia, jog prietaisas gali atlikti ir siurbimo, ir grindų plovimo funkcijas vienu metu.

Ką svarbu įvertinti ieškant grindų plovimo roboto?

Jei rimtai galvojate apie grindų plovimo roboto įsigjimą, svarbu susipažinti ne tik su šio įrenginio privalumais, tačiau atkreipti dėmesį ir į tam tikras ypatybes nuo kurių priklausys prietaiso veikimo principai.

Mūsų manymu, tai yra:

  1. Baterija – nuo baterijos dydžio priklausys roboto veikimo laikas ir kaip dažnai reikės prietaisą krauti. Jei gyvenate didesniuose namuose ar tiesiog dažnai valote grindis, rekomenduotume rinktis robotą siurblį su didesne baterija. Mažesnėms patalpoms, pilnai užtektų ir nedidelę bateriją turinčio roboto.
  2. Galingumas – kuo robotas bus galingesnis, tuo našiau jis galės atlikti įvairias valymo funkcijas, surinkti dulkes ar gyvūnų plaukus. Vėl gi, jei namuose nėra poreikio dažnai valyti grindis, pilnai užteks ir nedidelės galios varianto.
  3. Rezervuaras – kuo didesnė talpa vandeniui ir valikliui, tuo robotas galės išplauti daugiau grindų ploto vienu metu. Jei ieškote valymo asistento didesniems namams, turėkite omenyje šį faktorių.
  4. Funkcionalumas – ieškant roboto siurblio labai svarbu įvertinti apskritai koks funkcionalumas mums yra reikalingas. Jei ieškome grindų plovimo roboto, natūralu, jog norime įrenginio kuris gebėtų tinkamai išsiurbti ir išplauti jas. Kitos ypatybės tokios kaip savaiminis dulkių maišo ištuštinimas ar automatinis roboto sugrįžimas pasikrauti gali itin pasitarnauti, tačiau tai kartu reikš ir didesnę roboto kainą.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme tai kas yra grindų plovimo robotas, įvardijome šio produkto privalumus ir ypatybes kurios yra svarbiausios ieškant tokio produkto sau.

Norint sutaupyti laiko ir energijos atliekant namų ruošos darbus, robotas siurblys su grindų plovimo funkcija gali būti puikus asistentas.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid