Ar automatiniai grindų valikliai yra ateitis

Ar automatiniai grindų valikliai yra ateitis, kai kalbama apie namų valymą?

Daugelis mano, kad robotai dulkių siurbliai tai tikrai pagal užsakymą sukurta naujovė, kuri pakeitė mūsų požiūrį į namų valymą.

Užuot investavę savo laiką ir energiją siekdami, kad kiekviena grindų vieta būtų švari, toks autonominis įrankis gali atlikti darbą akimirksniu. Namo savininkas turėtų tik pasirinkti tinkamus nustatymus, valymo režimą ir leisti mašinai atlikti likusį darbą.

Vis dėlto daugelis žmonių abejoja, ar tokia priemonė gali būti naudinga kasdieniame gyvenime.

Šiame straipsnyje mes pasinersime į tokių mašinų istoriją, trumpai paaiškinsime jų raidą ir bandysime atsakyti į klausimą, ar valytuvai robotai yra ateitis, kai reikia rūpintis namų švara.

Trumpa robotų dulkių siurblių istorija

Pirmoji idėja apie automatinį valiklį, galintį sutaupyti žmogaus laiką ir energiją, buvo sugalvota dar septintajame dešimtmetyje. Nors daugiausia mokslinės fantastikos mastu, galima teigti, kad tai buvo pirmieji bandymai įsivaizduoti, kaip galėtume modernizuoti savo kasdienę namų priežiūrą.

Dešimtajame dešimtmetyje idėja apie autonominį robotą, galintį išvalyti jūsų namo grindis, tapo realybe, kai trys amerikiečių robotikos inžinieriai įkūrė kompaniją iRobot, kuri yra atsakinga už bene populiariausią robotų valiklį pasaulyje, vadinamą Rumba.

Net tada jis turėjo tokias funkcijas kaip:

  • Galimybė keisti kryptį susidūrus su kliūtimi ant grindų
  • Automatinis nešvarių dėmių ant grindų aptikimas, siekiant jas išvalyti
  • Stataus kritimo aptikimas, kad pats nenukristų laiptais ir pan.

Teigti, kad toks produktas buvo revoliucinis, būtų per menka, o tolimesnė technologijos plėtra atvedė prie šiandien žinomų robotų.

Kokia ateitis laukia valytuvų robotų

Galima sakyti, kad valymo robotai buvo gana sėkmingi, kai jie pasirodė pirmą kartą, ir tokie tebėra iki šiol. Tiesą sakant, pagal statistiką maždaug 20–30 procentų visų pasaulyje parduodamų naujų dulkių siurblių bent tam tikra forma yra automatiški.

Taip sparčiai tobulėjant mūsų kasdienėms technologijoms, būtų teisinga manyti, kad toks namų valymo sprendimas tik tobulės, taigi ir išaugs jo naudojimas.

Atsakydami į pradžioje iškeltą klausimą, tikrai tikime, kad ateityje valytuvai robotai taps standartu daugumoje namų ūkių.

Nepaisant kelių kliūčių, su kuriomis šie įrenginiai vis dar susiduria, galiausiai visi trūkumai bus pašalinti, todėl kiekvienas namų savininkas galės visiškai lengvai pasirūpinti savo namais.

Apskritai

Šiame straipsnyje kalbėjome apie automatinių valiklių robotų istoriją ir kokios ateities tendencijos jų laukia. Nors technologija dar nėra tobula, sparčiai tobulėjant robotų technologijoms greičiausiai jie taps nepakeičiamu įrankiu kasdieniam namų valymui.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid