Bestsellers
robotų siurbimas

3 svarbiausi dalykai apie robotų siurbimą

3 svarbiausi dalykai apie robotų siurbimą

1. Siurbimo poveikis

Siurbimo robotas, turintis prastą siurbimo galią, paprastai nėra labai naudingas. Siurbimo galia išreiškiama vatais (W) arba paskaliais (Pa), o vidutinio grindų valytuvo siurbimo galia turi būti nuo 3000 iki 4000 Pa. Kuo didesnė siurbimo galia, tuo daugiau robotas ims tuo pačiu metu.

Pavyzdžiui, kai kurie robotų siurbliai ,taip pat gali siurbti metalinius rutulius, o tai dažnai reklamuojama, nes parodo, kokie robotai iš tikrųjų yra dulkių siurbliai. Dulkių siurblio efektyvumas ant kilimų taip pat susijęs su siurbimo galia, nes kuo didesnė siurbimo galia, tuo daugiau dalelių dulkių siurblys galės pasiimti nuo kilimo.

Jei bijote triukšmo, tai paprastai yra nesąmonė. Vidutinio grindų valytuvo triukšmo lygis yra nuo 40 iki 80 decibelų, o ypač geros siurbimo galios modelių triukšmo lygis yra nuo 60 iki 90 decibelų. Čia turėtumėte įvertinti efektyvumą ir galutinį rezultatą pagal tai, kaip jautriai reaguojate jūs ir jūsų šeima, kai robotas sklendžia ant grindų.

2. plauti grindis

Kitas klausimas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, ar robotas turi galimybę siurbti ir valyti grindų paviršių. Kai kurie šiuolaikiniai geriausi modeliai turi atskirą šlavimo funkciją, kai robotas sklendžia ir siurbia grindis vienu metu arba, kai šluostymo funkcija įjungiama atskirai. Dulkių dėžės ir vandens rezervuaro režimų perjungimas bus efektyvesnis siurbiant su robotu, kuris siurbia didelius grindų plotus.

3. Valymo maršrutai ir APP valdymas

Jei esate visiškai naujokas pažangiausiose technologijose, tuomet turite užduoti sau klausimą: ar grindų šlavėjas nenukris nuo laiptų? Atsakymas yra ne. Dulkių siurblys -robotas sukurtas su jutikliais, siunčiančiais signalus į priekį ir į šoną, kad atstumas iki sienos ar krašto būtų atnaujintas. Tuo pačiu metu dulkių siurblio roboto apačioje yra jutikliai, neleidžiantys jam nusileisti laiptais ar nukrypti nuo krašto be slenksčio.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra valymo maršruto efektyvumas. Geresnis maršruto planavimo būdas, mažesnis valymo pasikartojimo dažnis, efektyvesni valymo keliai ir išsamesnis žemėlapių sudarymas yra svarbios savybės, padedančios išvalyti namus.

Dar patogiau yra tai, kad jei vakuuminis robotas yra aprūpintas programėle, tai leis jums valdyti vakuuminį robotą namuose, kad jį būtų galima valyti tiesiai iš bet kurios vietos, programėlėje jis atvaizduos jūsų namų aplinką ir tiksliai matysite kaip dirba šlavimo mašina. Atlaisvinkite atostogas ir mėgaukitės gyvenimu.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid