robotų dulkių siurbliai

3 priežastys, kodėl šunų ir kačių šeimininkai mėgsta robotų dulkių siurblius

Tokie augintiniai kaip šunys ir katės skleidžia meilę ir džiaugsmą tarp juos supančių šeimų. Tačiau labai mylimi gyvūnai dažnai į namus atneša visko, pradedant mišku ir gamta, o tai gali sukelti savininkams susierzinimą.

Geros naujienos yra tai, kad yra labai paprastas būdas naminių gyvūnėlių savininkams išlaikyti savo namus švarius ir šviežius – daugelis žmonių pasirenka, kad už juos darbą atliktų robotas dulkių siurblys.

Valykite po augintinių vienu klavišo paspaudimu

Šiandien gaminami dulkių siurbliai -robotai yra pagaminti atsižvelgiant į vartotoją. Šunys ir katės laižo plaukus, kurie gali patekti į kilimus ar aplink grindis ir sukelti mažiau kviečiančius namus. Drebulys po augintinių yra robotas dulkių siurblys, pvz., „Neatsvor X600 pro“, lengvai įsiurbiamas nuo grindų.

Su paprastu mobiliojo telefono klavišo paspaudimu jūs pradėsite valyti dulkių siurblį robotą. Naudodami robotinį dulkių siurblį, augintiniai gali kiaulėti tiek, kiek nori, nes valymas atliekamas automatiškai ir labai lengvai per kelias minutes.

2. Integruota šluostės funkcija-lengvai nuplauna letenų žymes!

modernus robotas siurblis

Tarp geriausių modelių randame robotų dulkių siurblius su įmontuota šluostės funkcija. Jie yra galingi ir ne tik sugeria šunų ir kačių plaukus, bet ir nusiplauna po dėmių nuo augintinių letenų. Robotas dulkių siurblys naudoja drėgmę iš integruoto vandens kibiro ir palaiko šluostę drėgną valymo metu po augintinių.

Jei grįšite namo iš darbo ir pamatysite, kad grindys pilnos plaukų nuo augintinių ir letenų žymių, galite lengvai įjungti roboto dulkių siurblio šluostės funkciją per savo mobilųjį telefoną. Arba dar geriau – kaip tai pradėti, kol esate darbe?

3. Daugiau laiko praleisti su augintiniais

robotas siurblis ir naminiai gyvūnai

Galite palyginti robotų dulkių siurblį su valymo priemone. Tai taupo jūsų laiką, pinigus ir darbą. Turėdami tai omenyje, naudodami robotinį dulkių siurblį galite praleisti laiką, kurį kitu atveju praleistumėte grindų valymo priemonėje, kad smagiai praleistumėte laiką su savo augintiniais. Ilgai pasivaikščiokite miške arba atsipalaiduokite ant sofos, kai šuo ar katė rangosi kampe.

Ir atminkite, kad investuojate ne tik į savo augintinius, bet ir į savo sveikatą. Kuo mažiau papildomų darbų po darbo, tuo mažiau streso patirsite kasdieniame gyvenime. kur galite leisti tūkstančiams burbuliukų atpalaiduoti raumenis ir mėgautis jais ramiai ir tyliai su savo augintiniu.

Ar turite klausimų apie mūsų gaminius? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba šiandien!

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

airplane
3 METŲ GARANTIJA

Suteikiame iki 3 metų garantinį aptarnavimą

shield
15 DIENŲ GRĄŽINIMAS

Tiesiog grąžinkite jį per 15 dienų

queue
100% SAUGUS MOKĖJIMAS

Užtikriname saugų mokėjimą su SSL

valid