Prekių krepšelis
Pasirinkite kalbą Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
1 rgb 0 00 02 01 720x

Kokie siurbimo robotai tinka naminių gyvūnų plaukams valyti

Kokie siurbimo robotai tinka naminių gyvūnų plaukams valyti

Sužinokite, kokie produktai tinka šukuoti naminių gyvūnų plaukus

Naminių gyvūnų plaukų nėra lengva išsiurbti visų robotų dulkių siurblių atveju, tačiau „Neatsvor x520“ tikrai atliks darbą už prieinamą kainą.

Už sumanaus ir tvirto siurblio rasite galingą 6000 PA siurbimo galios mašiną, kuri surenka viską - nuo šunų plaukų ir smėlio iki sunkiųjų metalinių kamuoliukų.

Jei namuose turite augintinių ,. „Neatsvor x520“ yra puikus robotas siurblys tiems, kurie nori kuo mažiau valyti grindis - jums nereikia prisijungti prie valymo ir galėsite mėgautis savo atostogomis.

Greitas, efektyvus ir labai galingas

Jūsų augintinio kailio valymas užima daug laiko ir jūs ne visada norite skirti papildomo laiko grindims valyti ar kilimams valyti, kad pašalintumėte šuns plaukus. Mūsų robotai, tokie kaip „Neatsvor x520“ su integruotu „WiFi“, gali būti lengvai valdomas per mobiliajame telefone esančią programą, leidžiančią valdyti X520 tiesiogiai net tada, kai nesate namuose.

Naudodami programinę įrangą, skirtą efektyviam dulkių siurbimui ir šlavimui, visą savo laiką ir energiją galite sutelkti į savo augintinius be streso dėl namų ir namų valymo.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

lėktuvas
3 METŲ GARANTIJA

Mes teikiame garantinį aptarnavimą iki 3 metų

skydas
15 DIENŲ GRĄŽINIMO TERMINAS

Paprasčiausiai grąžinkite jį per 15 dienų pakeitimui

eilė
100% SAUGUS APMOKĖJIMAS

Garantuojame saugų mokėjimą su SSL

galioja