Prekių krepšelis
Kalbos Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV

GRĄŽINIMO POLITIKA

Mes taikome 15 dienų grąžinimo politiką, tai reiškia, kad, po prekės gavimo, galite teikti prąšymą grąžinti per 15 dienų.

Jei norite grąžinti prekes, jos turi būti tokios pačios būklės, kokias gavote, nedėvėtos ar nenaudotos, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Jums taip pat reikės turėti kvitą arba pirkimo įrodymą.

Norėdami pradėti grąžinimo procesą, galite susisiekti su mumis šiuo adresu: admin@neatsvor.ltGavę informaciją, saugiai įdėkite prekę į originalią pakuotę, pridėkite pirkimo įrodymą ir išsiųskite savo grąžinimą prekę šiuo adresu:

2 aukštas Lvovo g. 105, Vilnius 08104 Lietuva

Atsiuntus prekes be išankstinio prašymo grąžinti, jos nebus priimtos.

Jei dėl mūsų priežasčių gautos prekės yra sugadintos arba netinkamos, dėl šios priežasties klientas neprivalo mokėti siuntimo mokesčio.

Išskilus bet kokiems, su grąžinimu susijusiems klausimams,visada galite kreiptis į mus adresu admin@neatsvor.lt

Žala ir problemos
Gavę užsakymą patikrinkite jį ir nedelsdami susisiekite su mumis, jei prekė yra su defektais, sugadinta ar gavote ne tą prekę, kad galėtume įvertinti problemą ir tinkamai ją išspręsti.

Keitimai
Greičiausias būdas užtikrinti, kad gausite tai, ko norite, yra grąžinti turimą prekę, o kai grąžinimas priimamas, įsigykite naują prekę.

Pinigų grąžinimas
Informuosime jus, kai tik gausime ir patikrinsime jūsų grąžinimą prekę, ir pranešime, ar grąžinimas buvo patvirtintas, ar ne. Patvirtinus grąžinimą, po 1–2 dienų jums bus automatiškai grąžinami pinigai tokiu pačiu mokėjimo būdu, kurį naudojote pirkdami. Atminkite, kad gali šiek tiek užtrukti, kol jūsų bankas ar kreditinės kortelės įmonė apdoros ir atliks pinigų grąžinimą.

Garantijos politiką galite rasti čia.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

lėktuvas
3 METŲ GARANTIJA

Mes teikiame garantinį aptarnavimą iki 3 metų

skydas
15 DIENŲ GRĄŽINIMO TERMINAS

Paprasčiausiai grąžinkite jį per 15 dienų pakeitimui

eilė
100% SAUGUS APMOKĖJIMAS

Garantuojame saugų mokėjimą su SSL

galioja