1 rinkinį sudaro: 2 x šoniniai šepečiai, 2 x HEPA, 2 x šluostės šluostės, 1 x pagrindinių šerių šepetys. 2 rinkinį sudaro: 2 x šoninis šepetys, 4 x HEPA rinkinys3 apima: 2 x šoninius šepečius, 1 x HEPA, 1 x šluostės šluostę.
Neatsvor X500 / X600 / X520 / x600pro keičiamų dalių komplektai
45.00 39.00 pasirinkite Funkcijos
Išpardavimas!

Neatsvor X500 / X600 / X520 / x600pro keičiamų dalių komplektai

39.00

-13%

Mokesčiai įskaičiuoti. Siuntimo kaina rodoma apmokėjimo metu.

  • 1 rinkinį sudaro: 2 x šoniniai šepečiai, 2 x HEPA, 2 x šluostės šluostės, 1 x pagrindinių šerių šepetys
  • 2 komplektas: 2  šoninis šepetys, 4 x HEPA
  • 3 komplektas: 2šoniniai šepečiai, 1 HEPA, 1 šluostė
aiškus

„Neatsvor.lt“ kreditinė kortelė

 

 

 

Apie

Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, patvaresni.Šoninis šepetys išvalo grindis ir dulkes iš kampųnesubraižydamas grindų ir suteikdamas geresnį reultatą.
Dulkių filtras sumažina dulkių skledimąsį ir kt., todėl mažiau jų įkvėpsite.

Tipas: dulkių siurblio dalys
Tipas: šepetys
Spalva: mėlyna / balta
Medžiaga: plastikas

Komplektą sudaro tik aukčiau paminėtos dalys, kiti produktai neįtraukiami.
Pastaba: šviesi nuotrauka bei skirtingi monitoriai gali neatskleisti tikrosios prekės spalvos. Leidžiama matmenų paklaida yra +/- 1-3 cm.

 

Papildoma informacija

Virvelės spalva

,

Prekės ženklas

Speciali pastaba

  • Dėl muitinės formalumų šiuo metu negalime pristatyti į salą, todėl prašome neteikti užsakymo. Bet jei turite draugų kituose miestuose, galite jų paprašyti nupirkti prekę jums.
  • Mėgstantiems kitus panašius robotus, primename, kad dulkių siurblys robotas negali veikti ant juodų grindų, jei jūsų kilimas turi didelius juodos spalvos plotus, jis bus atpažįstamas kaip kliūtis, todėl robotas vengs šios zonos, nes manys, kad tai kiaurymė. Roboto fotoreceptorius užklijuokite juoda / balta / rausvai ruda juosta irant juodo kilimo jis veiks normaliai.
  • Robotas sukurtas su dviguba apsauga nuo susidūrimo, su infraraudonųjų spindulių aptikimu ir priekiniu buferiu. Sienos ir baldai yra tamsūs, tamsi spalva sugers infraraudonuosius spindulius, infraraudonieji spinduliai bus nematomi ir priklausys nuo priekinio poveikio jutiklio.
  • Europinis kištuko adapteris (2 kontaktų apvalus kaištis). Daugelis Europos šalių, dauguma Afrikos šalių, dauguma Vidurio Rytų šalių, Pietų Korėja, Čilė, Paragvajus ir kt. JAV kištukinis adapteris (2 kontaktų apskritas kaištis). Jungtinės Valstijos, Kanada, dauguma Šiaurės ir Pietų Amerikos šalių, Japonija, Filipinai, Tailandas ir kt.
  • Mes turime sandėlį užjūryje, jei prekė gabenama iš šių sandėlių, nereikia mokėti mokesčio, jei siunčiamas iš Kinijos, mokestis taikomas priklausomai nuo jūsų šalies muitinės. Susisieksime su jumis iš anksto.