Prekių krepšelis
Pasirinkite kalbą Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
3 1950x

Kaip valyti robotų dulkių siurblį?

Su robotu dulkių siurbliu visą dieną galite valyti grindis, nepakeldami nė piršto. Tačiau vienas dalykas, kurio ji negali padaryti viena, yra apsivalyti.

Plaukai, dulkės, maisto likučiai ir kitos šiukšlės palaipsniui kaupiasi tvirtos „Hoover“ talpos dulkių surinkimo dėžėje.

Jums reikia reguliariai valyti dulkių surinkimo dėžę

Turėtumėte valyti dulkių siurblį robotą kartą per savaitę arba dažniau, jei naudojate sklendę daugiau nei 5 kartus per dieną. Jei to nepadarysite, robotas dulkių siurblys gali nustoti veikti optimaliai.

 

Žmonių ir gyvūnų plaukai yra vienas iš dažniausiai kaupiamų robotų šepetėlių ir ratų 。Svarbu pašalinti plaukus nuo šių dalių, kad jie neužstotų oro srauto, ypač kai ratai sukasi teisingai.

Daugelyje robotų dulkių siurblių yra specialiai tam skirtiems plaukams skirti valymo rinkiniai, kurie lengvai pašalinami naudojant pridedamas valymo priemones ir švelniai ištraukiami iš šepečių ir ratų.

Plaukai taip pat gali kauptis ant šoninių roboto sklendės šepetėlių ir priversti juos nebesukti, o tai gali pabloginti roboto darbą. Norėdami to išvengti, galite nuimti šoninį šepetį ir lengvai ištraukti plaukų sruogas. arba yra sulenkta netinkama kryptimi, gali tekti pakeisti šoninį šepetį.

Valymas priešais jutiklį

Svarbu prižiūrėti jutiklius ant roboto sklendės - juk tai yra mašinos akys, užtikrinančios, kad ji gali aiškiai nuskaityti visą namą ir suplanuoti maršrutą.

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra sužinoti, kur yra jutiklis ant roboto gaubtelio, peržiūrint vartotojo vadovą, pateiktą kartu su roboto gaubtu. Jei nerandate šio vadovo, galite jį rasti oficialioje svetainėje.

Jutikliui valyti rekomenduojame naudoti drėgną popierinį rankšluostį. Daugumai robotų laikiklių drėgnas popierinis rankšluostis gali būti lengvai perkeltas, kol bus švarus.

Paprastai ant jutiklio nusėda tik nedidelis dulkių sluoksnis ir jų nereikia taip dažnai valyti.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

lėktuvas
3 METŲ GARANTIJA

Mes teikiame garantinį aptarnavimą iki 3 metų

skydas
15 DIENŲ GRĄŽINIMO TERMINAS

Paprasčiausiai grąžinkite jį per 15 dienų pakeitimui

eilė
100% SAUGUS APMOKĖJIMAS

Garantuojame saugų mokėjimą su SSL

galioja