Prekių krepšelis
Pasirinkite kalbą Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
241526735 2824428407847058 6518419558793443791 n 720x

Kaip prižiūrėti ir prižiūrėti roboto vakuumą

Kaip prižiūrėti ir prižiūrėti roboto vakuumą

Ratų tikrinimas

Jei jūsų šlavimo mašina juda nenormaliai, turėtumėte patikrinti, ar kažkas netrukdo laisvai judėti vienam ar keliems ratams. Norėdami patikrinti neįprastas ratų problemas, turėsite apversti mašiną ir sukti ratus ranka.

Jei pastebėjote, kad ant rato yra įstrigę plaukai ar dar kas nors, šiukšles galite pašalinti valymo priemone.

Kova su purvu ir dulkėmis

Įvyksta nelaimingi atsitikimai, o kartais ant grindų pilamas vynas. Įjungiate roboto siurblį šluostymui ir jis jį išvalys. Jei norite, kad šluostymas būtų kuo geresnis, nuimkite skudurą ir nuvalykite vandeniu bei plovikliu.

Svarbu užtikrinti, kad neliesite jokių elektros lizdų vandeniu ar putomis. Jei reikia dezinfekuoti roboto vakuumą, galite naudoti drėgnus popierinius rankšluosčius, kuriuose yra 70% alkoholio.

Čia svarbiausia užtikrinti, kad nepažeistumėte vidinių ar išorinių roboto dulkių siurblio komponentų. Ir atminkite, kad robotas dulkių siurblys turi būti visiškai sausas, kad jį būtų galima vėl naudoti.

Filtrą reikia valyti kas penkis ar dešimt valymo ciklų arba maždaug kartą per dvi savaites. Galite lengvai išimti jį iš roboto dulkių siurblio ir švelniai bakstelėti į šiukšlių dėžę. Tada greitai pamatysite dulkes ir nešvarumus, kuriuos filtras įtraukė į roboto dulkių siurblį.

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

lėktuvas
3 METŲ GARANTIJA

Mes teikiame garantinį aptarnavimą iki 3 metų

skydas
15 DIENŲ GRĄŽINIMO TERMINAS

Paprasčiausiai grąžinkite jį per 15 dienų pakeitimui

eilė
100% SAUGUS APMOKĖJIMAS

Garantuojame saugų mokėjimą su SSL

galioja