Prekių krepšelis
Pasirinkite kalbą Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV

Klientų pagalba

Atsakyta į bendrąsias pirkimo užklausas

Užsakymai ir pristatymas

Įprasta pristatymo trukmė yra nuo 5 iki 14 dienų į bet kurią pasaulio šalį.
Daugelis prekių išsiunčiamos per 2–3 dienas. Jei tikėtina, kad pristatymas užtruks ilgiau, apie tai jums pranešime prieš apdorodami mokėjimą. Jei dėl kokių nors priežasčių negalime priimti jūsų užsakymo ar numatyti, kad pristatymas vėluos, susisieksime su jumis.

Kai užsakymas bus išsiųstas, jums atsiųsime patvirtinimą el. Paštu. Šio patvirtinimo el. Laiško galite negauti, jei įvesdami el. Pašto adresą padarėte rašybos klaidą. Prisijunkite ir patikrinkite savo registruotą el. Pašto adresą. Jūsų el. Pašto programos šlamšto filtrai taip pat gali blokuoti šio tipo el. Laiškus. Patikrinkite nepageidaujamo pašto aplankus.

Jei negaunate prekių per 25 darbo dienas, susisiekite su mumis dėl stebėjimo informacijos. Atkreipkite dėmesį, kad dauguma tarptautinių pristatymo paslaugų nelaiko daiktų pamestomis, kol nepraėjo 30 dienų.

Savo siuntinius galite stebėti naudodamiesi mūsų sekimo paslauga.

Kreipkitės kuo greičiau. Peržiūrėję sugadintas prekes, mes išsiųsime pakaitalą arba grąžinsime jums visą grąžinimo sumą.

Visos prekės siunčiamos naudojant optimalų jūsų šalies patikimo pristatymo paslaugą. Reikės parašo, todėl įsitikinkite, kad kažkas galės pasirašyti jūsų siuntinį. Jei niekas nepasirašo, kurjeris paprastai bando pristatyti du kartus, tada paliks kortelę, kurioje bus nurodyta, kaip susitarti dėl pristatymo ar pasiimti iš savo vietos biuro. Tačiau įspėkite, kad tai turite padaryti per vieną savaitę, kitaip siuntinys mums grąžinamas.

Mes galime pristatyti į bet kurią pasaulio vietą. Atkreipkite dėmesį: kai kuriose šalyse galite mokėti importo mokesčius.

Dėl logistinių priežasčių to paties pirkimo elementai kartais siunčiami atskirose pakuotėse, net jei nurodėte kombinuotą pristatymą.

Jei reikia pakeisti daiktą

Grįžta ir keičiasi

Visus užsakymus galima atšaukti, kol jie bus išsiųsti. Pradėjus pakavimo ir siuntimo procesą, jo nebegalima atšaukti.

Jei jūsų netenkina pirkinys, galite jį grąžinti, jei norite pakeisti arba grąžinti pinigus. Jūs turite teisę grąžinti užsakymą per 10 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai gavote savo paketą. Produktas turi būti nenaudojamas ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma, su visais priedais ir visais supakuotais komponentais. Už siuntimo išlaidas atsakys klientas tais atvejais, kai yra asmeninių pirkėjo priežasčių, pavyzdžiui, nepatiko spalva / kokybė, apsigalvojote, užsakėte per klaidą ir pan. Mes grąžinsime visas prekių ir siuntimo išlaidas, grąža yra mūsų klaidos arba sugedusio produkto rezultatas.

Jei norite inicijuoti grąžinimą, atlikite šiuos veiksmus:

 • Atsiųskite mums produktų, kuriuos gavote kartu su prašymu grąžinti, nuotrauką support@mystore.com ir mes padėsime jums atlikti veiksmus.
 • Grąžinkite prekę nurodytu adresu atsakymo el. Laišku per 10 kalendorinių dienų ir išsiųskite mums sekimo numerį.
 • Nesiųskite savo pirkimo mums atgal, nebent mes tai jums suteikiame.
 • visas pinigų grąžinimas, jei negaunate užsakymo;
 • visas pinigų grąžinimas, jei jūsų užsakymas neatvyksta per garantuotą laiką (25 darbo dienas);
 • visas ar dalinis grąžinimas, jei prekė nėra tokia, kokia aprašyta ar sugadinta;
 • visas grąžinimas, jei nenorite gauto produkto (tačiau prekę turite grąžinti savo sąskaita, o prekė turi būti nenaudota).
 • jūsų užsakymas neatvyksta dėl jūsų kontroliuojamų veiksnių (pvz., neteisingo pristatymo adreso pateikimo);
 • Jūsų užsakymas neatvyksta dėl išskirtinių aplinkybių, kurios nepriklauso mūsų kontrolei (pvz., muitinės neatlieka muitinės, kurios atidėtas dėl stichinės nelaimės).

Prašymus grąžinti pinigus galite pateikti per:

 • 10 darbo dienų nuo užsakymo pristatymo;
 • 25 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo. Tai galite padaryti siųsdami pranešimą puslapyje Susisiekite su mumis.

Jei patvirtinta grąžinamoji išmoka, tada jūsų grąžinimas bus tvarkomi ir kredito automatiškai bus taikomas jūsų kredito kortelės arba pradinio mokėjimo būdą per 14 dienų.

Vis dar reikia pagalbos?

NEMOKAMAS IR GREITAS SIUNTIMAS

Greitas pristatymas iš vietinio sandėlio

lėktuvas
3 METŲ GARANTIJA

Mes teikiame garantinį aptarnavimą iki 3 metų

skydas
15 DIENŲ GRĄŽINIMO TERMINAS

Paprasčiausiai grąžinkite jį per 15 dienų pakeitimui

eilė
100% SAUGUS APMOKĖJIMAS

Garantuojame saugų mokėjimą su SSL

galioja